Chcą zablokować palenie świętych tekstów

Opublikowano: 26.08.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1900

Rząd Danii zbada prawne środki mające na celu powstrzymanie protestów polegających na paleniu świętych tekstów, gdyż takie incydenty działają na korzyść ekstremistów.

Gdy inne kraje, kultury i religie są obrażane, może to mieć znaczące negatywne konsekwencje dla Danii, nie tylko w odniesieniu do bezpieczeństwa.

Kilka ostatnich protestów związanych z bezczeszczeniem Koranu wywołało napięcia dyplomatyczne na Bliskim Wschodzie. Protesty osiągnęły poziom, na którym Dania, w wielu częściach świata na różnych kontynentach jest postrzegana jako kraj, który ułatwia obrażanie i piętnowanie kultur, religii i tradycji innych krajów.

Również w Szwecji analizowana jest sytuacja prawna w celu rozważenia środków mających na celu wzmocnienie bezpieczeństwa narodowego i bezpieczeństwa Szwedów w Szwecji i na całym świecie.

Źródło: NCzas.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 27.08.2023 01:09

    Jak globaliści uznają, że to atlas jest księgą świętą, to czy można go spalić? To samo się tyczy niedoscignionej teori ewolucji, oraz teori wielkiego wybuchu obie to teorie i wierzenie w nie jest w zasadzie religią.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.