Chcą wysłać polskie wojsko na Ukrainę

Opublikowano: 28.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1823

Ukraiński dyplomata ujawnia plan wciągnięcia Polski w wojnę z Rosją. Czy wszystko już dogadali, tylko nie poinformowali o tym polskiej opinii publicznej?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Foxi 28.05.2024 14:11

    W tym samym czasie na wyspach pojawił się parlamentarzysta, który ujawnił że wojna Anglii z Rosją już się toczy. A społeczeństwo ma się dowiedzieć o tym dopiero po olimpiadzie czyli pod koniec lipca. Wygląda to jak zaplanowane wdrażanie scenariusza w ramach wojny informacyjnej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.