Chcą odciąć Polakom drogę ucieczki

Opublikowano: 11.06.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1328

W dniu wyborów europejskich pod ambasadą Ukrainy odbyła się antywojenna pikieta. Niektórzy ludzie nadal wojny się boją. A państwo, znając już wyniki wyborów do parlamentu UE, sądzicie, że po wyborach, w nowym układzie sił w PE partie pokoju przeważą szalę i polityka UE wobec rosyjsko-ukraińskiego konfliktu się zmieni i mamy szansę na pokój na Wschodzie?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. niecowiedzacy 11.06.2024 14:59

    Moim zdaniem jedynym warunkiem uzyskania pokoju w Polsce jest jak najszybsze zakończenie wojny Rosyjsko Ukraińskiej. Czy to się uda, wątpię. Myślę iż wojna musi potrwać jeszcze jakieś z 10 lat. Wtedy być może USA zabraknie funduszy na wspomaganie Ukrainy. A może zabraknie Ukraińców do armii Ukraińskiej. Mogą się też Ukraińcy obudzić w nie swojej ojczyźnie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.