Chińczycy chcą hodować dzieci w łonach robotów

Opublikowano: 06.02.2022 | Kategorie: Nauka i technika, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2067

Pojawiła się „niania” sztucznej inteligencji. Roboty i sztuczna inteligencja (AI) mogą być teraz używane do optymalizacji tworzenia ludzkiego życia, wyznaczając kamień milowy w nauce. Robotyka i sztuczna inteligencja mogą teraz pomóc w rozwoju noworodków poprzez wykorzystanie algorytmów komputerowych i sztucznych łon, co jest niesamowicie podobne do tego, co widzieliśmy w kultowym filmie „Matrix”.

Według „South China Morning Post” chińscy eksperci z Suzhou są pionierami w rozwoju najnowszego przełomu technologicznego. Istnieją jednak obawy dotyczące etycznych implikacji wytwarzania istot ludzkich w sztucznym środowisku.

Odkrycia zostały opublikowane w recenzowanym czasopiśmie „Journal of Biomedical Engineering” przez naukowców z Suzhou. Według naukowców niania AI może pomóc w rozwoju ludzkich dzieci znajdujących się w „urządzeniu do długoterminowej hodowli zarodków”.

Sztuczna macica to duża maszyna zawierająca przegródki na poszczególne płody. Niemowlęta będą karmione tak jak w prawdziwym łonie matki. Komora będzie wypełniona zoptymalizowaną mieszanką „płynów odżywczych”.

Wygląda to na eugenikę (i inżynierię społeczną – przypis WM). Tego typu oprogramowanie pozwoli kontrolować cały okres rozwoju stanu zdrowia zarodka i jego „potencjału rozwojowego”.

Na podstawie: SCMP.com
Źródło oryginalne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. agama 06.02.2022 15:04

    chcą hodować armię psychopatów do wojny i kontroli społecznej

    https://app.box.com/v/Kontakt251

  2. hashi 07.02.2022 00:18

    Marzenie Klausa Schwaba. Hodowla posłusznych biorobotów z inkubatora SI, genetyka na zamówienie. Skończymy jak płody w symulacji z Matrixa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.