Chamtrails – nowe spojrzenie

Opublikowano: 19.01.2023 | Kategorie: Nauka i technika, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 3413

Coraz częściej widoczne białe smugi, długo utrzymujące się na niebie budzą rosnące zainteresowanie. Szury szaleją, siejąc teorie spiskowe, lemingi pukają się w czoło. Dlatego warto przyjrzeć się kilku wersjom, z których zapewne jedna jest tą właściwą.

1. TRUJĄ NAS

To teoria najbardziej popularna, ale ku rozczarowaniu zapewne większości ma kilka bardzo słabych punktów. Po pierwsze, jest to robione w bardzo jawny sposób – przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by robić to tylko w nocy. Po drugie, gdyby rzeczywiście ktoś chciał nas truć, wcześniej w mediach ukazałaby się kampania „uspokajająca”, z jakimś bezsensownym, na pozór logicznym wyjaśnieniem i z pomocą „autorytetów” i różnej maści pożytecznych idiotów. Po trzecie, globalna elita ma wiele innych, skutecznych i zakamuflowanych sposobów na trucie nas – woda, śmieciowe żarcie, papierosy itd. I po czwarte, trujący truliby również siebie. Cóż, więc opcja mało prawdopodobna.

2. WSZYSTKO W PORZĄDKU, TECHNIKA IDZIE DO PRZODU

Kontrteoria do powyższej. Zakłada, że wszystko jest jedynie wynikiem postępu technologicznego. Tu jednak też jest małe „ale”. Lecący samolot wielokrotnie zawraca, a białe ślady w charakterystyczny sposób się krzyżują. Czasami robią to nawet dwa samoloty jednocześnie. Wniosek jest oczywisty – robią to w jakimś konkretnym celu.

3. TRUJĄ, TYLKO TROCHĘ

Podobnie jak w poprzednim punkcie, z tym że dopuszczana jest możliwość podtruwania nas, ale wyłącznie jako skutek uboczny. Czyli jak w wielu innych kwestiach, więc pozostaje tylko machnąć ręką. Jednak raczej odpada z tego samego powodu co opcja nr 2.

4. WALKA Z GLOBALNYM OCIEPLENIEM

Jeden z przedstawicieli niemieckiego lotnictwa stwierdził, że to rozpylana chemia, mająca redukować skutki globalnego ocieplenia. Teoria warta rozważenia i głębszego zbadania.

5. STEROWANIE POGODĄ

High-frequency Active Auroral Research Program – amerykański projekt testujący możliwość wpływania na zmiany w jonosferze, finansowany przez Uniwersytet Alaski i Siły Powietrzne i Marynarki Wojennej USA. Polega na tym, że na Alasce zostało umieszczonych 180 wielkich anten, które potrafią emitować silne fale radiowe, mające ogrzewać (lub oziębiać) powietrze do pożądanej temperatury. Rozpylane smugi mają ponoć jonizować powietrze, by wysyłane impulsy docierały na dalsze odległości, a docelowo nad całą Ziemię.

Wpływ fal na ludzki organizm, czy już sama taka zabawa w boga źle wróży dla ekosystemu, jednak jeszcze większą grozę budzi wizja powodzenia projektu. Poza stymulowaniem pogody, na miarę potrzeb, HAARP prowadzi w linii prostej do stworzenia kolejnej broni masowego rażenia. Niektórzy naukowcy już ostrzegają, że może powodować nawet susze, huragany, erupcje wulkanów, powodzie czy trzęsienia ziemi.

Nie tylko Amerykanie prowadzą takie próby od kilkudziesięciu lat. Robili to już Sowieci i robią Rosjanie, a obecnie również Chińczycy. Nas to jednak w kontekście tego wpisu nie interesuje, ponieważ (ech!) podlegamy Stanom Zjednoczonym i HAARP może wydawać się całkiem logicznym wyjaśnieniem.

Sam projekt jest faktem – posiada własną stronę internetową, a jego profil potwierdził w Senacie USA David Walker, zastępca asystenta sekretarza sił powietrznych do spraw nauki, technologii i inżynierii. Oficjalnie prace są jednak definiowane tylko jako „cywilny projekt badawczy”.

Zaskoczeni, prawda? Jednak tak to wygląda w praktyce. Powyższa analiza nie jest jednak gotową odpowiedzią, a analizą, łączącą skąpą ilość faktów na temat niepokojących białych śladów na niebie. Niemniej chyba trudno zaprzeczyć, że opcja z wojskowymi eksperymentami może być bliska prawdy.

Autorstwo: Radek Wicherek (Polaku Dawaj z Nami)
Źródło: WolneMedia.net

19

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. najzwyklejszy 19.01.2023 13:30

  W USA rolnicy już sprawdzili efekty Chamtrails – pH ziemi coraz kwaśniejsze, coraz mniejsze plony.
  Zaplanowany głód i dążenie w tym kierunku to jedna z przyczyn takiego działania (nagrania z lata 2022 r. z USA – płaci się rolnikom za niszczenie własnych plonów i zabijanie stad bydła, wręcz nakazuje grożąc karą w przypadku bydła, przykład bydła obok, w Holandii w tym roku, nakaz likwidacji ferm hodowlanych). Włosi, pyłki zbierane na oknach po rozpyleniu Chamtrails, przedstawili ich działanie magnetyczne. Suma – Chamtrails jest całkowicie nienaturalne, działa źle na ludzi i na ziemię, działanie celowe. Nie ukrywają tego ale milczą w temacie olewając całą ludzkość. Rządy i piloci (rozpylacze), współdziałający w niszczeniu ziemi i ludzkości tak jak i lekarze(wkłówacze trucizny) z wiadomych przyczyn, do “kasacji”.

 2. Szwęda 19.01.2023 17:11

  Jesteśmy jako gatunek ludzki planowo wyniszczani na wielu płaszczyznach i najróżniejszymi metodami. Większość ludzkości kompletnie zmanipulowana, ogłupiona i zakłamana, nieświadoma toczącego się genocydu na skalę światową. Równolegle do globalnego mordu, odbywa się przekształcanie człowieka poprzez zmianę genomu, niszczenia tradycyjnych kultur itd. w kierunku dehumanizacji.

 3. rici 19.01.2023 18:23

  Chyba w 2006 roku owczesni zieloni zlozyli interpelacje poselska w niemieckim Bundestagu na temat chamtrials, odpowiedz otrzymali gdzies po 8 latach. Podano rowniez zwiazki chemiczne wystepujace w tych opryskach, pamietam ze byly tam aluminium, bor i inne niezbyt zdrowe czynniki, napewno rakotworcze.

 4. MasaKalambura 19.01.2023 21:03

  `Ciekawe są te interpelacje na przestrzeni eugenistów politycznych i komercyjnych.

  Choć i bezdennie głupie. Jako ludzkość oszaleliśmy.

 5. pikpok 19.01.2023 21:17

  Psychopaci dla władzy zrobią wszystko, nawet poświęcą swoich. A ludziska jak te gotowane żaby czują że robi się gorąco, ale dalej udają że jest miło.
  https://www.wojsko-polskie.pl/awl/u/df/26/df267913-af99-4412-9f32-132a57a6ad65/9kotasinska.pdf

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.