Cenzura i ataki fałszywej flagi przed wyborami w USA

Opublikowano: 18.08.2018 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 647

Media głównego nurtu w USA podają, iż “Infowars” i prezydent Trump wzywają do przemocy wobec mediów, a Alex Jones do ataków z bronią, nie pokazując przy tym żadnych filmów czy artykułów. Dodatkowo wskazują one na to, iż prezydent Trump chce zastraszać i zamknąć media głównego nurtu podczas gdy sami wzywają do usunięcia wszelkich dużych niezależnych wydawców, co już doprowadziło do odcięcia kilkunastu usług dla “Infowars” przy wsparciu wielkich portali społecznościowych i firm technologicznych.

Tego typu skoordynowane operacje odwróconej psychologii, czy taktycznego prania mózgu, gdzie społeczeństwo przygotowywane jest na działania jakie chce podjąć establishment, obarczając za nie z góry przeciwnika, wdrażane są przy dużych operacjach politycznych, wywiadowczych czy wojskowych. Przykładem na to jest operacja nieustannego obarczania Trumpa o współpracę z Rosją podczas gdy partia demokratyczna i republikański establishment cały czas współpracowali z Rosją m.in. sprzedając im strategiczne złoża uranu.

Na 80 dni przed wyborami uzupełniającymi w USA globaliści mają niewielkie szanse na wygraną i wszystko wskazuje na przeważające zwycięstwo fali politycznej idącej za działaniami Trumpa. Aby odwrócić tą znaczącą przewagę establishment może jedynie doprowadzić do katastrofy obarczając za nią politycznych przeciwników.

Zamknięcie usług dla “Infowars” i kampania mediowa w całych Stanach wskazująca na masowe ataki na media głównego nurtu, portale społecznościowe i firmy technologiczne prowadzące obecnie działania cenzorskie sieci wskazują na przygotowywane operacje polityczne. „Krew będzie na rękach prezydenta i niezależnych mediów” mówią, co pozwoli (przy udanych zamachach) na dalsze, lub pełne usunięcie opozycyjnych mediów, a być może nawet prezydenta jako poplecznika krajowego terroryzmu.

Jak wskazał Alex Jones w 1995 roku demokraci wygrali wybory ponieważ zorganizowali atak pod fałszywą flagą w Oklahoma City. W wyniku tego zamachu ludzie odwrócili się od republikanów i poparli demokratów jako wyraz sympatii dla ofiar. Wydaje się to być przećwiczonym i skutecznym scenariuszem odwracania trendów kampanii politycznych.

Poniżej przykład na to jak amerykański establishment myśli o atakach pod fałszywą flagą.

Obecnie, po odcięciu m.in. usług “Facebooka”, “You Tube”, “Apple”, “Google Podcast”, “Twittera” serwery “Infowars” są pod ciągłymi atakami. Wygląda na to, że establishment postawił na wszystko, by przed wyborami nie tylko odciąć darmowe usługi ale kompletnie wyłączyć Infowars. Nie trudno zatem domyśleć się co czeka nas po wakacjach kiedy kampanie polityczne nabiorą tempa: na dużą skalę ataki pod fałszywą flagą, zamknięcia niezależnych mediów, przetasowania polityczne i z pewnością tąpnięcia ekonomiczne będące wynikiem takich zawirowań.

Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. polach 18.08.2018 17:06

    Pedofile oraz zbrodniarze ludzkości z establishmentu boją się tego co i czeka, całkiem słusznie bo już swobodnie nigdzie chodzić nie będą mogli, część już ucieka z USA , sypia się stanowiska w wielkich korporacjach, podwijają ogony zresztą podobnie jak część kongresmenów nie zamierza już starać się o re-elekcję bo czują co z nimi zaraz będzie.
    Wielkie zmiany czekają ziemie łącznie z oczyszczeniem z niewyobrażalnych psychopatów którzy chodzą w butach z dziecięcej skóry…Jak do ludzi to w końcu dotrze kto nimi władał będą wciekli, a jak dorwą któregoś takiego to zawiśnie w trymiga.

  2. mariusz 19.08.2018 03:48

    Na razie poziom opresji społeczeństwa jest na tyle niewielki, że ludzie nic nie zrobią. Dopiero w pewnym momencie będą mieli dość i wtedy pojawią się milionowe demonstracje w wielu krajach. Może być strajk generalny albo podpalanie samochodów. Wojsko wyjdzie na ulice. W USA ludzie mają broń i tam będzie największa jatka.

    90% ludzi nie interesuje się polityką, chcą tylko przeżyć do następnego dnia. Szczególnie dotyczy to Polski. Pozostali widzą że coś jest nie w porządku ale nie wiedzą co. Tylko garstka ludzi zdaje sobie sprawę, że popełniono błąd w czasie Rewolucji Francuskiej. Dyktatura jawna (monarchia) została zamieniona w dyktaturę ukrytą (parlament). A można było już wtedy realizować hasła Emmanuela Kanta – tworzenie rad dzielnicowych i likwidacja władzy centralnej. Podobne były późniejsze, nigdy nie realizowane, hasła Marksa i Engelsa – cała władza w ręce rad robotniczo-chłopskich. Koniec z pośrednikami! Garstką ludzi u władzy którzy terroryzują społeczeństwo. Musimy wziąć władzę we własne ręce. W Hiszpanii, chcą uniknąć bezrobocia, ludzie zaczęli się porozumiewać odnośnie wymiany usług bez używania waluty. Twórzcie małe kilkuosobowe stowarzyszenia bez rejestrowania ich.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.