Cenzorzy wpadli w panikę?!

Opublikowano: 15.05.2021 | Kategorie: Komunikaty, Publikacje WM, Świat komputerów, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 12257

Wczoraj opublikowaliśmy materiał o tym, że SkyNews ujawniła chińskie dokumenty wewnętrzne, z których wynika, że od 6 lat prowadzono prace nad przekształceniem koronawirusa w broń biologiczną. W sumie, dla nas to żadna nowość, już na początku 2020 roku informowaliśmy, że w laboratorium w Wuhan eksperymentowano z nietoperzami jako nosicielami broni biologicznej, że chińskie władze natychmiast podwyższyły w nim normy bezpieczeństwa i rozpoczęto naciski cenzorskie na naukowców twierdzących, że tego koronawirusa modyfikowano, bo ale nowością jest, że głos taki pojawił się w dużym, mainsteramowym medium.

Cenzorzy „YouTube” skasowali użyte we wpisie na „Wolnych Mediach” wideo ze SkyNews (już podmieniłem na nowe, mnożą się też na „YouTube” kopie nagrania), a teraz „Facebook” USUNĄŁ z widoczności mój wpis z tą informacją, ponieważ… „post narusza Standardy społeczności”. Oto zrzut ekranu, jaki dzisiaj mi się pojawił (przerobiony na mema).

Wygląda na to, że „Facebook” wpadł w panikę, skoro po raz pierwszy wpis USUNIĘTO, a nie ometkowano jako „fake news”.

Czy informacja, że SkyNews opublikowała taki materiał jest prawdziwa? Tak! Świadczy o tym to wideo.

Czy informacja podana przez SkyNews jest prawdziwa? Nie jestem w stanie tego zweryfikować, ale „Facebook” arbitralnie uznał, że to „fałszywe informacje, które zostały wielokrotnie zdyskredytowane” (zapewne przez jego „niezależnych weryfikatorów” zależnych od grubej kasy Sorosa, rządu i Wielkiej Farmacji), choć dziennikarka przedstawiła dowody.

Informacja o informacji SkyNews jest prawdziwa, dlatego nie powinna być oznakowywana jako „fake news”. Nie rozumiem też, dlaczego informowanie o tym narusza „standardy społeczności”, skoro dodatkowo we wpisie poinformowałem, że „Demagog” uznał wcześniej podobne informacje za fake newsy. A może właśnie o to poszło? „Demagog” poczuł się urażony szyderczym zacytowaniem ich słów? Och, jakie to małostkowe i nieprofesjonalne… No, ale jakiś powód cenzury musieli podać, tak jak wtedy, gdy uznali mem satyryczny z Billem Gatesem za fake newsa.

Maurycy Hawranek
Administrator „Wolnych Mediów”


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. kozik 15.05.2021 22:42

  Po tym, jak USA oficjalnie zrezygnowało z badań nad “gain on function”, nauka wypełniła lukę, przenosząc się do kraju z bardziej liberalnym podejściem do badań nad bronią.

 2. JaceK 16.05.2021 09:10

  Wydaje mi się, że YT i FB to nie są miejsca do rozpowszechniania takich informacji. Może nie trzeba aż tak bardzo dbać o zasięg na darmowych mediach. Co miesiąc piszesz, ile jeszcze brakuje na opłacenie serwera. To jest najlepszy dowód na to, ilu ludzi interesuje się tymi informacjami. Darmoch podlega cenzurze, ale zawsze wygra. Takie są masy.

 3. Admin WM 16.05.2021 09:22

  Z konta na YT korzystam tylko do wgrywania wideo z „Jupi-Tupi”, a Facebook – jak mnie zbanują, żal mi nie będzie. Gdyby wszyscy użytkownicy odwiedzający profil WM na FB postanowili wchodzić codziennie na WM lub subskrybowali kanał RSS, mógłbym olać FB (porzuciłbym go z wielką przyjemnością).

 4. agama 21.05.2021 15:56

  a mi bezczelnie usuwają relacje “antyszczepionkowe” z WM…

 5. dfg 21.05.2021 21:59

  Globalne elity przenoszą teraz model chińskiej kontroli społeczeństwa na cały świat. Wzmacnianie Chin jest w ich interesie. Już w latach 50-tych David Rockefeller chwalił Mao za “umiejętność zbudowania poczucia narodowej harmonii i udaną rewolucję”. Ten wirus może okazać się strategicznym ruchem w kierunku budowy raju na ziemi wzorowanym na chińskim modelu.
  Patrzcie co pisał w roku 1973:
  https://www.nytimes.com/1973/08/10/archives/from-a-china-traveler.html?_r=0

 6. Admin WM 22.05.2021 07:53

  @agama
  Nie przypominam sobie, bym usuwał Ci „relacje antyszczepionkowe”, ale widocznie była to albo niskiej jakości sieczka, albo powtórka informacji, która już była, albo treść przekopiowałaś z innej strony naruszając prawa autorskie.

  @dfg
  Cytaty obcojęzyczne należy tłumaczyć na naszym portalu dodatkowo na język polski, aby nie wykluczać z dyskusji użytkowników nie znających ich. Pisze o tym w regulaminie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.