Ceny prądu i gazu wzrosną o 250%

Opublikowano: 24.09.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 941

Już nie 40%, ale a 250% podwyżki cen prądu, gazu i paliwa! Rząd zbuduje na to mentalną zgodę obywateli.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
hashi
Użytkownik

Niestety społeczeństwo oślepione rozdawnictwem pisu nie spodziewa się że celem rządu jest depopulacja, zubożenie i przejęcie mienia Polaków. Nowy ład Klausa Schwaba oznacza jedno nie będziesz miał niczego, nie będziesz miał żadnych praw własności, ani do swojego ciała, ani do dzieci. Kapitalizm komplementariuszy wszystko ma należeć do korporacji banków i elit za nimi stojących. Radzę budować niezależność energetyczną, żywnościową, mieszkaniową. Nie wiem czy bliżej nam do Wenezueli czy do Republiki Kongo, ale w tym roku umarło najwięcej ludzi od II wojny światowej i to nie na covid ale z powodu działalności rządu. Rekord rakowców, sercowców, tętniaków i samobójstw. Ilość urodzeń najmniejsza od 50 lat, roczny deficyt -200 tys. osób i przyspiesza parabolicznie. Dług wzrósł o 40%, inflacja 15% rocznie. Wzrost cen mieszkań w 2 lata o +50%, materiałów budowlanych +80%. Lecimy w przepaść zapinać pasy albo uciekać z kraju i głównie o to im chodzi młodzi mają wyjechać a starsi wymrzeć. Ci co zostaną mają pójść na dno finansowe i psychiczne, poza garstką elit typu lekarze, sędziowie.