CDC pozwano za zaniżanie liczby zgonów poszczepiennych

Opublikowano: 20.07.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3000

Pozew przeciwko CDC za ukrywanie rzeczywistej liczby ofiar śmiertelnych, mającej wynosić „ponad 45 tysięcy”, a nie 12 tysięcy.

Podczas kolejnej konferencji zorganizowanej przez organizację AFLDS, zabrał głos Thomas Renz, prawnik, który oznajmił o złożeniu pozwu do sądu federalnego w stanie Alabama, przeciwko agencji „Centra Kontroli i Prewencji Chorób” (Centers for Disease Control and Prevention – CDC) z zarzutem fałszowania i ukrywania prawdziwych danych dotyczących śmiertelnych skutków „szczepionki przeciwko COVID-19”.

Adwokat Thomas Renz powiedział, że pozew zawiera zeznania „sygnalisty” (whistleblower), twierdzącej że posiada szczegółowe dane z systemu VAERS, które pokazują, iż agencja CDC zataiła większość ofiar śmiertelnych „szczepionki przeciwko COVID-19”. Zeznania sygnalisty złożone pod przysięgą i odpowiedzialnością karną, mówią, że w systemie VAERS do tej pory zgłoszonych zostało co najmniej 45 tysięcy zgonów jako skutek „szczepionki przeciwko COVID-19”, natomiast oficjalne dane mówią o 12 tysiącach ofiar.

„Sygnalista” stwierdza, że te 45 tysięcy ofiar to tylko zgony „szczepionki przeciwko COVID-19”, które miały miejsce do trzech dni od zaszczepienia. Natomiast w oficjalnie opublikowanych danych systemu VAERS, ofiary zaistniałe do 3 dni po zaszczepieniu dotyczą zaledwie części wszystkich 12 tysięcy zgonów.

Według oficjalnych danych na dzień 9 lipca 2021 r. VAERS wylicza 12 064 ofiar (10 991 ofiar śmiertelnych plus liczone osobno 1073 zgonów dzieci w łonie matki), tylko od „szczepionki przeciwko COVID-19”, która jest najniebezpieczniejszym produktem tzw. leczniczym w historii Stanów Zjednoczonych, a w kategorii szczepionek wygenerowała w ciągu zaledwie 6 miesięcy stosowania więcej śmiertelnych ofiar niż wszystkie 70 szczepionek w ciągu ostatnich 30 lat łącznie.

Organizacja AFLDS (America’s Frontline Doctors) powstała jako naukowo-medyczny ośrodek sprzeciwiający się oficjalnie promowanej narracji „pandemii koronawirusa”. Założona została przez Simone Gold, MD, JD, FABEM, lekarkę oraz prawnika, która na samym początku tzw. pandemii aktywnie uczestniczyła w obywatelskich inicjatywach, m.in. w maju 2020 r. napisała list otwarty do prezydenta Donalda Trumpa, podpisany przez ponad 600 lekarzy, wzywający do zaprzestania lockdownu. Organizowała sympozja naukowe, produkuje filmy uświadamiające o bezskuteczności noszenia maseczek czy zagrożeniach stosowania preparatów zwanych szczepionkami przeciwko COVID-19. Wielu z lekarzy współpracujących z AFLDS straciło pracę, a niektórzy z obawy przed restrykcjami udzielają się i wspierają anonimowo.

CDC (Centers for Disease Control and Prevention – amerykańska federalna agencja Centra Kontroli i Prewencji Chorób, odpowiednik polskiego Sanepidu). Zadaniem CDC jest zapobieganie chorobom, monitorowanie i zwalczanie zagrożeń. Pomimo swej nazwy i zadań, instytucja ta (zatrudniająca ponad 10 tysięcy ludzi) przyczynia się swoimi wytycznymi do mnożenia chorób, a nie do ich zwalczania, np. poprzez promocję wielu leków, które już w trakcie ich rejestracji są niebezpieczne, o czym zarówno producent jak i CDC zdają sobie z tego sprawę. CDC ma powiązania finansowe z firmami farmaceutycznymi. Posiada też patenty na wiele lekarstw, czerpiąc z tych patentów profity (czytaj: konflikt interesów). CDC kierowana jest obecnie przez Rochelle Walensky.

VERS (Vaccine Adverse Events Reporting System) – system administrowany od 31 lat przez CDC, służący do zbierania poszczepiennych skutków ubocznych wszystkich szczepionek. Jak wskazywały badania (m.in. naukowców z uniwersytetu Harvard) system przez wszystkie lata zdołał gromadzić zaledwie od 1% do 10% (w zależności od przedziału czasowego oraz rodzaju szczepionek) przypadków skutków ubocznych.

FDA (Food and Drug Administration – amerykańska federalna Agencja ds. Żywności i Leków). Agencja odpowiedzialna za kontrolę żywności, kosmetyków, urządzeń medycznych oraz oczywiście leków i szczepionek. W kontekście „szczepionek przeciwko COVID-19”, wydało EUA, zezwalając „w nadzwyczajnych przypadkach” na ich zastosowanie. FDA obecnie kierowana jest przez dr Janet Woodcock.

EUA (Emergency Use Autorization). Zezwolenie wydawane przez agencję FDA do stosowania leku w nadzwyczajnych przypadkach. Tego typu lek (np. produkt zwany „szczepionką przeciwko COVID-19”) stosowany jest jako lek eksperymentalny, gdyż jego skutki są niewiadomą, chociaż przypuszcza się i zakłada – bez większych dowodów naukowych, które dopiero zbiera się – że pozytywne działania mogą przeważyć nad nieuchronnymi negatywnymi skutkami. W przypadku tzw. szczepionek przeciwko COVID-19, to optymistyczne założenie okazało się całkowicie błędne.

Na podstawie: HealthImpactNews.com
Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. BANDZIORkaq 20.07.2021 13:50

  “przypuszcza się i zakłada – bez większych dowodów naukowych, które dopiero zbiera się – że pozytywne działania mogą przeważyć nad nieuchronnymi negatywnymi skutkami. W przypadku tzw. szczepionek przeciwko COVID-19, to optymistyczne założenie okazało się całkowicie błędne.”
  No ja nie jestem pewna , że to właśnie zakładano produkując te szczepionki, nawet dla laika – np.mnie- pomysł uodparniania w ten sposób wydał się niebezpieczny. No chyba że jestem cudownie oświecona, mam wiedzę kosmiczną, której nie mają lekarze i biolodzy. Nie, to zwykłe logiczne zestawienie faktów, o którego brak nie posądzam nikogo z medyków. Więc może chodzi o ten cel, który rozbiega się z tym faktycznym.

 2. Jaccyb74 21.07.2021 06:39

  Po pierwsze to należy zdać sobie sprawę że stworzono około jedenastu systemów DOBROWOLNEGO raportowania. Dobrowolnego znaczy innymi słowy że raportuje się prawie nic – czyli od 1% – 10% maksymalnie. Więc jeśli mamy 12 tyś (co moim zdaniem jest CELOWO zaniżoną wartością) to mnożąc razy 10 mamy już niezłą sumkę. Warto pójść krok dalej bo jeśli 10% to już około 120 tyś to załóżmy że prawdziwy wynik waha się w okolicy 500 tys – 800 tys. A niestety to dopiero początek poniewaz naukowcy tworzący szczepionki juz mówią ze Ci co przyjęli wspaniały preparat mają od 2 lat do max 10 lat zycia w zależnosci od ich wieku. Ale jest jeszcze jedna ważna informacja. Otóż Bill od Microsoftu powiedział cytuję:
  Jeśli szczepionki zrobią dobrą robotę to zmniejszymy populację o około 15%.
  Trzeba być kompletnym idiotą moim zdaniem żeby nie połączyć faktów – no ale tego nie ma w głównym ścieku. Video jest wciąż dostępne na Jewtube.
  takze 15% z 8-9 miliardów owieczek to już niemała sumka. Także owce do golenia !!!!!

  LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ NA ZIEMI TRWA AKCJA MORDOWANIA I OKALECZANIA LUDZI BEZ RZUCANIA BOMB I GAZOWANIA. W anglojęzycznym internecie powstał termin VOLUNTARY TERMINATION – Dobrowolne “samobójstwo”.

 3. Antonina 21.07.2021 09:24

  Jaccyb74 – do kogo krzyczysz „LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ”? Zindoktrynowani tutaj nie przychodzą. Wiem, bo próbowałam przekonać wielu moich znajomych, żeby zajrzeli na Wolne Media. Zainteresowanie okazywali jedynie ci, który już i tak nie wierzyli oficjalnej propagandzie. Najdziwniejsze uzasadnienie, dlaczego pewien znajomy nie będzie tu wchodzić, to było „To mi wygląda na ruską agenturę”. Po czym poleciał się zmodyfikować genetycznie.
  Prawdą jest, że żyjemy w przełomowym momencie historii. Kodeks norymberski powstał, aby zapobiec takim sytuacjom, ale wydaje się zupełnie zapomniany. Żeby jakoś zrozumieć kolejki dobrowolnie ustawiające się do szprycy, czytam „Spowiedź” Calka Perechodnika, napisaną w 1943 r. przez żydowskiego policjanta, który wierzył uspokajającym zapewnieniom, że za cenę kolaboracji on i jego rodzina będą bezpieczni – wierzył aż do momentu, kiedy wbrew tym obietnicom jego żona i córeczka zostały zapakowane do transportu do Treblinki.
  Fragment:
  „Czwarty epizod to była egzekucja wykonana na grupie osiemnastu Żydów obojga płci w Karczewie na polu, niedaleko obozu. Między Żydami znajdował się starszy Braff wraz ze swoją córką, która była w ciąży. Córka akurat na polu urodziła dziecko, które stary ojciec własnoręcznie przyjął i goły płód położył na trawie. Uciekli z getta, nic ze sobą nie zabrawszy.
  W kilka godzin potem przechodził polaną żandarm, zauważył grupę Żydów i kazał im się położyć na ziemi. Padł strzał – jeden, drugi, trzeci i karabin nagle odmówił posłuszeństwa. Przekonał się żandarm, że mu zabrakło kul w karabinie. Posłał chłopczyka polskiego na komisariat karczewski, aby mu przyniesiono amunicję, sam zaś usiadł i czekał, będąc zupełnie bezbronnym, nie miał już bowiem ani jednej kuli przy sobie.
  Cóż zrobili wtedy Żydzi?
  Czy się rzucili na niego, by pomścić śmierć swych najbliższych?
  Czy też sami rzucili się do ucieczki?
  Nie, o nie!!!
  Nadal leżeli brzuchami na ziemi i czekali przeszło pół godziny na przybycie kul, widocznie zbawczych kul. Przybył polski policjant i wręczył amunicję. Żandarm dobił resztę. Zabił matkę, zabił płód kilkugodzinny.
  Robotnicy żydowscy z obozu pochowali ich. Niejeden robotnik chował żonę swą, niejeden brata swego. Co za różnica?
  Hen, daleko w Karczewie, koło młyna widać małe wzniesienie. Tam leży pochowanych osiemnastu Żydów. Ten niewidoczny grób jest że po wsze czasy świadkiem wandalizmu niemieckiego, czy też świadkiem tchórzostwa żydowskiego, czy też fatalizmu dzisiejszych czasów, który każe nam własnymi oczyma widzieć obrazy, których w największych fantazjach nie uznalibyśmy za możliwe?”

 4. paullenburg 21.07.2021 13:54

  @Jaccyb74
  cyt.: ,, poniewaz naukowcy tworzący szczepionki juz mówią ze Ci co przyjęli wspaniały preparat mają od 2 lat do max 10 lat zycia w zależnosci od ich wieku. ”
  Ktorzy to dokladnie naukowcy/ tworcy szczepionek tak mowia ??

  Cytat samozwanczego lekarza swiata od microsoftu tez ciutke wyrwany z kontekstu i mozna go rozumiec/tlumaczyc na wiele sposobow.

  Nie to zebym go bronil ani zebym byl fanem akcji ,,wyszczepianie” , wrecz przeciwnie. Tak tylko uscislam i zapytuje .. 😉
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.