Cały świat zapłakał. Zmarł David Rockefeller

Opublikowano: 23.03.2017 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1121

Trudno wymienić całe zło, które dokonał i za jakie był odpowiedzialny. Urodził się 12 czerwca 1915 roku w rodzinnej willi w Nowym Jorku. Zmarł 20 marca 2017 roku w wieku niespełna 102 lat. Ten człowiek nikogo już nie zabije. Szkoda tylko, że ma godnych siebie następców.

Mówi się, że śmierć jest równa dla wszystkich. To nieprawda i głupota dla naiwnych! Powiedzenie, że złego diabli nie biorą, ma mocne podstawy. Nie można śmierci kilkumiesięcznego niewinnego dziecka porównać do śmierci człowieka (zakałę tego świata) z niesławetnej dynastii Rockefellerów, odpowiedzialnej za cierpienie, wykorzystywanie i agonię milionów ludzi na całym świecie.

O wielu sprawach się nie mówi, m.in. o tym, że bogacze – ludzie bez sumienia – żyją dłużej. Karmieni hormonami, sterydami, zachowują sprawność do późnej starości. Jednak umierają w męczarniach, bo sztucznie wzmacniany organizm się broni przed śmiercią.

Tak pisze o nim Bankier.pl: “David Rockefeller był ostatnim żyjącym wnukiem Johna D. Rockefellera (1839-1937), magnata naftowego i twórcy rodzinnej fortuny, który uważany jest za najbogatszego człowieka w historii, i najmłodszym synem Johna D. Rockefellera Juniora (1874-1960), fundatora Rockefeller Center w Nowym Jorku. Fortuna zmarłego (…) szacowano przez magazyn “Forbes” na 3,3 mld dolarów. Rzecznik Fraser Seitel powiedział, że w ciągu życia Rockefeller darował na cele dobroczynne blisko dwa miliardy dolarów różnym organizacjom, wśród nich m.in. Museum of Modern Art (MoMA) w Nowym Jorku i nowojorskiemu Rockefeller University. (…) Stojąc na czele banku Chase Manhattan (obecnie po fuzjach JPMorgan Chase) w latach 1969-81, Rockefeller zbudował sieć tak bliskich relacji z przedstawicielami rządów i ponadnarodowych korporacji, że komentatorzy mówili, iż bank prowadzi własną politykę zagraniczną. Szacuje się, że przez całe życie spotkał 200 przywódców różnych krajów świata; za granicą sam często był przyjmowany tak, jakby był głową państwa.”[1]

Klan Rockefellerów, niemieckich żydów aszkenazyjskich (pochodzenia azjatyckiego, tzw. Hazarowie) należy do najbardziej znienawidzonych rodów na całym świecie. Wszyscy wiemy jak podle John D. Rokefeller, dziadek Davida, doszedł do majątku.

Jaruzelski 25 września 1985 roku (nr 10 „Uważam Rze” z października 2015 r.) spotkał się z Rockefellerem, gdzie już wtedy dzielono Polskę na strefy wpływów i planowano wyprzedaż naszego majątku. Konieczne było również zlikwidowanie przemysłu i podniesienie podatków-kosztów pracy. Dzięki czemu, jak swoją rozmowę z amerykańskimi dyplomatami relacjonował Stanisław Tymiński, Polska nie zaleje USA swoimi tanimi produktami.

Już wtedy rozmawiano o zalewie rynku polskiego modyfikowanymi genetycznie produktami roślinnymi – GMO.

Czy naprawdę ktoś wierzy, że majątek Rockefellera wynosi jedynie 3,3 mld dolarów? Tyle to może wynosi jego kieszonkowe na paliwo do swoich samolotów.

Rockefeller chorował na serce. Podobno kilka tygodni temu przeszedł siódmy przeszczep serca. Ile ludzi musiało umrzeć, by ten człowiek mógł żyć. Bez wątpienia zabrakło dawców dla ludzi znacznie młodszych i takich, którzy bardziej od Davida R. przydaliby się światu uczciwie pracując, np. mechaników samochodowych, stolarzy…

Skąd brali dawców? Nie zdziwiłbym się, gdyby mordowano ludzi, specjalnie do tego celu hodowanych. Teoria spiskowa? Nie bądźcie naiwni. Tacy ludzie są pozbawieni skrupułów moralnych. Są zdolni do wszystkiego.

Bez wątpienia do przeszczepu serca Rockefellera doszło w 2015 roku o czym donosiły media na całym świecie. Mówiło się, że to czwarty przeszczep serca miliardera. Rockefeller przeszedł jeszcze co najmniej dwa przeszczepy nerek.

Rokrocznie na przeszczep organów w USA czeka 122 000 osób.[2]

Informacje są sprzeczne. Dziennik Fakt 30 kwietnia 2015 roku pisał: “David Rockefeller miliarder i filantrop pomyślnie przeszedł szóstą transplantację serca. – Czuję życie pulsujące w całym moim ciele – cieszy się miliarder, który w czerwcu skończy 100 lat.”[3]

Pierwszy przeszczep przeszedł w 1976 roku. Przeszczepy serca, nerek i innych narządów… Korumpowanie władz wielu państw. Niszczenie konkurencji i władających nią ludzi. Produkowanie niezdrowej żywności i odpowiedzialność za ubożejący ludność całego świata system finansowy.

Bez wątpienia piekło zyskało kolejnego mieszkańca.

Autorstwo: Romuald Kałwa
Źródło: NEon24.pl

PRZYPISY

[1] http://www.bankier.pl/wiadomosc/Zmarl-David-Rockefeller-Mial-101-lat-7505813.html

[2] https://www.doz.pl/czytelnia/a12277-USA_pozwala_na_przeszczep_organow_miedzy_osobami_z_HIV

[3] http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/david-rockefeller-przeszedl-6-transplantacji-serca/


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Cami 23.03.2017 10:46

    Uwazajcie nie zrzeszajcie sie w tych wszystkich bankach dawcow np. szpiku typu niem dkms.pl – a szczegolnie swoich dzieci tam nie zapisujcie – bo takie kanalie beda mialy Was na widelcu z DNA, grupa krwii i adresami – a potem sie nie dziwcie ze Wam dzieci znikaja bez wiesci 🙁

  2. Michal_Cieszewski 23.03.2017 11:37

    Niech się smaży w piekle zbrodniarz jeb… .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.