Prezydent Duda skompromitował Polskę

Opublikowano: 25.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 788

Kolejna kompromitacja prezydenta Polski Andrzeja Dudy. W odróżnieniu od innych polityków, którzy podeszli do księgi gości i wpisali kondolencje, on najpierw udawał, że coś pisze, potem złożył podpis, a na koniec ukradkiem wyjął z rękawa ściągę, ukrył ją za kwiatkiem i przepisał jej treść. Jest przedstawicielem naszego kraju, więc skompromitował nie tylko siebie, ale i nasze państwo. Komentarz Krzysztofa Atora Woźniaka.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 25.09.2022 17:21

    A czego spodziewaliście się po ,,marionetce,,? Samodzielnego myślenia? To tam zakazane…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.