Prawda o „cudownych szczepionkach”

Opublikowano: 07.01.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 3750


 

Prelekcja na temat cud preparatów przeciwko COVID-19. Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości, że podawane produkty ludziom na potrzeby ich zmanipulowania nazwane szczepionkami są w fazie badań i stanowią poważne zagrożenie dla życia i zdrowia osób, które je przyjmują? Mamy nadzieję, że materiał, z jakim się każdy zapozna, rozwiewa wszystkie wątpliwości w tym zakresie.

Źródło wideo: Facebook.com
Źródło opisu: LegaArtis.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. rok2 07.01.2022 16:56

    Witam!
    Czy można prosić o stronę źródłową/link główny do materiału?
    Pozdrawiam

  2. Foxi 07.01.2022 17:48

    Tam jest więcej ciekawych materiałów. https://www.facebook.com/pg/MediaInfoTvPL/videos/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.