Były szef jrodańskiego wywiadu skazany

Opublikowano: 12.11.2012 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 388

Dzisiaj byłego szefa jordańskiego wywiadu skazano dzisiaj na 13 lat i 3 miesiące więzienia.

Sąd w Ammanie uznał generała Mohammada al-Dahabiego winnym nadużyć władzy i prania pieniędzy. Będzie on musiał zwrócić do skarbu państwowego 21 milionów dinarów (30 mln dolarów).

Były wywiadowca odpiera wszystkie oskarżenia. Razem z nim aresztowano również innych wpływowych urzędników i biznesmenów. Król Jordanii wypowiedział wojnę korupcji w odpowiedzi na falę masowych protestów, które ogarnęły kraj w ubiegłym roku.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.