Usunięty z PiS za film o Żydach gnębiących Żydów

Opublikowano: 15.10.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1402

Pan Waldemar Bonkowski, onegdaj senator RP, który kandydował z ramienia PIS-u, był członkiem tej organizacji od samego początku i nagle po wyemitowaniu na swoim profilu internetowym znalezionego filmu na „YouTube” z czasów hitleryzmu i obozów zagłady został przez kolegów z PiS-u oskarżony o antysemityzm i zawieszony w prawach członka tej partii! Dlaczego? Ponieważ film pokazywał jak żydowscy strażnicy gnębią swoich rodaków.


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.