Burmistrz Waszyngtonu ogłosiła stan nadzwyczajny

Opublikowano: 09.09.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1468

Burmistrz Waszyngtonu Muriel Bowser ogłosiła w czwartek w stolicy Stanów Zjednoczonych stan wyjątkowy w związku koniecznością radzenia sobie z napływem nielegalnych migrantów – Poinformowała urzędniczka na specjalnej konferencji prasowej wieczorem w czwartek 8 września.

„Opracowując taki plan pozostajemy wierni wartościom, które czcimy w stolicy i ustanawiamy system, który będzie wspierał współczującą, trwałą i skoordynowaną odpowiedź” — powiedziała Bowser. Nie wyjaśniła jednak, jakie jeszcze środki zostaną podjęte w celu walki z problemem migracyjnym.

Przypominamy, że obecny kryzys powstał wiosną, gdy gubernatorzy Teksasu i Arizony zaczęli wysyłać do Waszyngtonu autobusy z nielegalnymi migrantami złapanymi na granicy, by zwrócić uwagę władz na sytuację na południu kraju. Według doniesień medialnych, do stolicy przewieziono około 9,4 tys. nielegalnych migrantów.

Źródło: pl.News-Front.info

17

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Wojna INFO 09.09.2022 21:33

    USA to państwo z kartonu skoro ich stolica nie potrafi sobie poradzić z “9,4 tys. nielegalnych migrantów”. Nawet Warszawa radzi sobie z dziesiątkami tysięcy Ukraińców, a jest biedniejszym miastem!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.