Przeglądarka Monument Browser blokuje „Wolne Media”

Opublikowano: 25.07.2020 | Kategorie: Komunikaty, Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 685

Brytyjska sieć telefonii komórkowej i dostawca internetu o nazwie EE blokuje swoim użytkownikom dostęp do portalu WolneMedia.net. To zwykła cenzura na poziomie globalnym sieci.

Jedna osoba napisała, że EE jej blokuje WM, a kilka osób że nie blokuje. Ta, której blokuje, musi używać VPN-a lub Wi-Fi, żeby wejść na WM. Jeśli ktoś ma podobny problem, powinien wchodzić na nasz portal przez VPN lub inną siecią.

Wysłałem na FB zapytanie do tej firmy, dlaczego blokują do nas dostęp i czy to błąd techniczny, czy świadoma decyzja.

Na chwilę obecną odradzam Polakom w Wielkiej Brytanii i Irlandii korzystanie z usług firmy Ee.co.uk.

Jak widać w komentarzach niżej, jeden z użytkowników zwrócił uwagę, że nasz portal jest blokowany przez przeglądarkę Monument Browser z Microsoftu – najpopularniejszą przeglądarkę Windows Mobile.

Maurycy Hawranek
Administrator WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,67 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Beatka
Użytkownik

W Monument Browser na (obecnie najpopularniejsza przeglądarka Windows Mobile) też zablokowana!

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Może blokują tylko tych bez krawata, czyli awanturujący jak się, parafrazując Bareję, czyli może nie wolno czynnie uczestniczyć w dyskusjach bądź pisać określonych fraz, np. na hasło Brama , microsoft automatycznie blokuje dostęp. Niezmierzone są granice cenzury w necie. Cóż , takie czasy.