Brytyjczyk zapłacił za zrobienie sobie „Znaku Bestii”

Opublikowano: 28.10.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2410

Arnie Szoke jest pierwszym Brytyjczykiem, któremu wszczepiono mikroczip z implantem karty bankowej od firmy biotechnologicznej Walletmor – co pozwala mu płacić prawą ręką (tylko prawą ręką, na której znajduje się mikroczip). 40-letni Szoke wyłożył 350 funtów na przeprowadzenie operacji w Niemczech.

Mam nadzieję, dostrzegacie już dokąd naszą dzisiejszą publikacją zmierzamy. Od dawna mówiliśmy, że największym i najszybciej rozwijającym się sektorem technologicznym na świecie jest technologia biometryczna, a jedną z wiodących firm jest Walletmor. Jaki produkt produkują? Ludzkie wszczepialne mikroczipy i biotechnologię umożliwiającą kupno i sprzedaż przy użyciu implantów, umieszczonych w ludzkim ciele. Ich aplikacja, która jest powiązana z implantem, nazywa się „Purewrist”.

Walletmor to tylko jedna z dziesiątek wysoko finansowanych firm inwestujących miliardy w biotechnologię wszczepialną dla ludzi. Najwyraźniej ktoś w Dolinie Krzemowej przeczytał „Biblię”, a konkretnie „Apokalipsę wg świętego Jana”, rozdział trzynasty. Przeczytał ten wers i chce „wskoczyć do apokaliptycznej gry”, która rozgrywa się na naszych oczach.

Cóż to za cytat? Spójrzcie: „I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć” (r. 13, w. 16-18).

A jakie jest stanowisko Walletmor? Otóż głoszą tak: „Pierwszy na świecie całkowicie bezpieczny implant, którego można używać do płatności zbliżeniowych w dowolnym czasie i miejscu. Zapomnij o gotówce, kartach i rozwiązaniach SmartPay. Od teraz możesz płacić bezpośrednio ręką. Zdobądź implant płatności Walletmor już teraz i zrób krok w przyszłość”.

Jeśli zastanawiasz się, czy ludzie wezmą „Znak Bestii”, to Walletmor właśnie odpowiedział na twoje pytanie. Natomiast sam Arnie Szoke stwierdził: „Płacę za rzeczy, przesuwając prawą ręką po wszczepieniu implantu karty bankowej z Walletmor pod moją skórę i czuję się z tym świetnie”. Dalej Arnie konkluduje: „kasjerzy i inni kupujący są oszołomieni, chcą wiedzieć jak to możliwe i gdzie można taki zabieg przeprowadzić”.

Konkluzja dzisiejszej publikacji może być tylko jedna – aby móc kontrolować każdą czynność danej osoby, wystarczy umieścić na prawej ręce lub na czole numer osobistej identyfikacji. Numer ten będzie „wypisywany” np. poprzez wszczepienie elektronicznego biochipa, lecz nie na powierzchni skóry a pod nią. W ten sposób każdy człowiek, który podda się temu procesowi zniewolenia, będzie nosił ze sobą własnego agenta osobistej kontroli. Będzie to agent wierny, nieznużony i będzie szedł za swoim „nosicielem” wszędzie.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Irfy 28.10.2022 09:27

  He he, bardzo zabawne, ale mało praktyczne. Wszystkie te “zbliżeniowe płatności” są popularne wyłącznie dzięki temu, że są wygodne i oszczędzają czas. Wiem, bo sam płacę telefonem za codzienne, bieżące zakupy. Jakieś tam mleko, masło, wędzoną rybę. W tym wypadku jest mi naprawdę obojętne, że bank, państwo i diabli wiedzą kto jeszcze ma świadomość tego, czym się odżywiam. Tutaj szybkość i mój komfort mają pierwszeństwo.

  Żeby zapłacić telefonem, muszę go odblokować. PIN-em, rysunkiem, albo odciskiem palca. Ja mam na odcisk, bo tak jest najszybciej. Teraz najważniejsza rzecz – szybkość i wygoda. Gdybym musiał wszędzie wpisywać PIN, to bym się nie bawił w żadne płacenie kartami. Bo trzeba zasłaniać czytnik, żeby ktoś go sobie nie spisał, terminale do jego wpisywania są zawodne. Jest z tym kłopot. Dlatego do momentu wprowadzenia transakcji zbliżeniowych płaciłem wyłącznie gotówką.

  Przechodzę do meritum. Czip wszczepiony w rękę to albo pozbawienie się wygody, albo samobójczy szpan. Jeśli działałby na takiej samej zasadzie, jak płatność telefonem, to wystarczy stanąć za człowiekiem, który ma taki wszczep. W kolejce, autobusie, metrze, gdziekolwiek. Z uruchomionym terminalem płatniczym. I kasować typa za wyimaginowane zakupy do czasu opróżnienia mu konta. Jeżeli natomiast do każdej transakcji facet musi wpisywać PIN, to przepraszam, ale jest to cienkie jak wężowy tyłek. Na takiej samej zasadzie można wykroić chip z własnej karty płatniczej i go sobie przykleić do nadgarstka. Albo po wewnętrznej stronie paska do zegarka. Efekt ten sam, bez śledzącego wszczepu.

 2. MrMruczek 28.10.2022 17:13

  Cóż, koło 15% populacji wykazuje w zróżnicowanym stopniu poziom lekkiego lub ciężkiego upośledzenia umysłowego. Następne 25% raczej nie ogarnia.
  Proces zidiocenia społeczeństw poprzez wyręczanie się w czynnościach mózgu elektroniką i sztucznym obrazem szybko postępuje, a to daje kolejne 30% “bystrzaków”!
  Jestem jednak przekonany, że nie uda się urzeczywistnić scenariusza pt. Nowy Porządek Świata. Nie dlatego, że ludzie się postawią i będą w stanie stawić opór, bo na to już jest za późno. Maszyna jest w ruchu i nic, co w ludzkiej mocy, nie zdoła tego powstrzymać.
  Powstrzymają, to prawa termodynamiki. Cywilizacja osiągnęła punkt bez powrotu. Skonsumujemy naszą planetę w kilkanaście lat, a reszty dokona zanieczyszczenie powietrza i oceanów.
  Tak, koniec świata nadchodzi, ale nie ten biblijny, tylko ziemski, prozaiczny, wygenerowany przez stulecia zachłanności i braku szacunku dla życia. Nie przyjdzie z dnia nadzień, ale powoli wzbierającą falą niedoborów, konfliktów, głodu i śmierci.

 3. kufel10 29.10.2022 05:43

  Spójrzmy na to z drugiej strony, bo kiedy zastępowano konia maszyną parową, to też się takie głosy pojawiały, był lament, łolaboga co to bedzie koniec świata ! Jesli mieszkasz w przyjaznym kraju, masz fach, jesteś pracowity, nie jesteś lemingiem, myślisz, pracujesz, zatem masz spore nadwyżki, wszystko ci pasuje, nie masz pretensji do rządu i całego świata, bo rozumiesz, że to ty jesteś odpowiedzialny za swoje życie i nie masz postawy roszczeniowej, nie jesteś zawistnym cebulakiem jak nasi kamraci (ich dziady i potomstwo), to sobie wszczepiasz taki portfel-dowód-klucz i co ci się złego może w związku z tym stać ? Odetną ci środki? Kto i z jakiego powodu? Idealnie funkcjonujące, zdrowe, uczciwe społeczeństwo tak powinno funkcjonować, tak, czyli precyzyjnie. Natomiast pogrążeni w chaosie, zawiści, omamieni kredycikami i sztucznym żarciem z niemieckich sklepów bracia lechici jakoś wolą pozostać przy koniu.

 4. Venom 29.10.2022 06:24

  Już się niemoge doczekac aż Rumni lub Bułgarzy będą chodzili po mieście z terminalami i będą tylko go wyciągać aby zgarniać hajs

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.