Brutalność policji wobec dziennikarzy

Opublikowano: 13.11.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 845

11 listopada na ulicach Warszawy było naprawdę gorąco. Symbolem Marszu Niepodległości stało się zdjęcie legendarnego fotoreportera “Tygodnika Solidarność” postrzelonego w policzek gumową kulą przez policję. Nikt z funkcjonariuszy nie udzielił pomocy rannemu pracownikowi mediów. Sieć podbija także nagranie, na którym widać brutalne zachowanie policji wobec przypadkowych ludzi, a także wobec dziennikarzy. Autorem nagrania jest Piotr Korczarowski, redaktor naczelny eMisja.tv. Dziennikarz i przedsiębiorca był gościem „Rozmowy Mediów Narodowych”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o