Bruksela – europejska stolica dżihadu

Opublikowano: 26.03.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 495

Bruksela w Belgii jest uważana za “europejską stolicę dżihadu” ze względu na uśpione grupy terrorystyczne ISIL działające w miejskich gettach nad którymi policja nie ma kontroli. Getta te, które są w istocie dużymi obszarami Brukseli, są uważane za niedostępne dla Europejczyków. W ciągu 20 lat radykalni muzułmanie będą prawdopodobnie stanowili w nich większość mieszkańców.

“Myślę, że musimy uwrażliwiać ludzi, aby zrozumieli zalety posiadania islamistów i islamskiego prawa, gdzie następnie islamskie prawa staną się zupełnie naturalne i staniemy się islamskim państwem” – powiedział muzułmański polityk Redouane Ahrouch z Brukseli. “Jestem za szariatem. Prawo islamskie, jestem za nim. Jest to długoterminowa walka, która będzie trwać wiele lat, może sto lat, ale ruch ten został uruchomiony.”

Niedługo po atakach 13 listopada w Paryżu, dziennikarze Infowars – Paul Joseph Watson i Joe Biggs – próbowali wejść do muzułmańskiego getta w Brukseli, ale byli nękani przez muzułmańskich mieszkańców. “Poszliśmy do miejsca, gdzie belgijskie siły specjalne przeprowadziły nalot i złapały mózg paryskiego ataku… Byliśmy w tej okolicy robiąc kilka raportów, a gdy zdecydowaliśmy się wyjechać z powodu deszczu, byliśmy śledzeni samochodami. Z samochodu z trzema mężczyznami w wieku od 20 do 25 krzyczano, abyśmy się stamtąd wynosili” – powiedział Biggs.

Dziennikarze próbowali również wejść do kilku lokali ale muzułmańscy właściciele mówili im, że nie są mile widziani. “To jest punkt znany jako centralne miejsce ISIL i jesteśmy tutaj, aby przekonać się, czy to miejsce zasługuje na swą reputację” – stwierdził Watson, który wkrótce potem być ścigany na tym terenie.

Autorstwo: Kit Daniels

Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.