Broniąca syna matka gołymi rękami pokonała pumę

Opublikowano: 01.09.2021 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1720

W Kalifornii kobieta gołymi rękami poradziła sobie z puma, która napadła na jej pięcioletniego syna, poinformowała telewizja CBS Los Angeles.

Do incydentu doszło w mieście Calabasas. Dziecko bawiło się na podwórku, kiedy niespodziewanie zostało złapane przez zwierzę i przeciągnięte na odległość 40 metrów.

Słysząc krzyk chłopca jego matka wybiegła z domu, zaczęła bić pumę i udało jej się ją odpędzić. Dziecko trafiło do szpitala z urazami głowy, szyi i tułowia. Jak wyjaśnił kanał telewizyjny, od ponad 20 lat nie odnotowano ataku pumy na osobę w tej okolicy.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.