Broń atomowa w PRL-u

Opublikowano: 28.03.2013 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Broń atomowa w PRL-u

Liczba wyświetleń: 446

Film dokumentalnego na temat broni atomowej w PRL-u. Dziennikarze Telewizji Opole już 2 lata temu dotarli do dokumentów i magazynów broni jądrowej w Polsce, Znaleźli także człowieka, który na zlecenie Edwarda Gierka próbował zbudować w tajemnicy przed ZSRR Polską bombę jądrową. Ćwiczenia z użyciem broni jądrowej na poligonie Tockoje na południowym Uralu, 45 tysięcy własnych żołnierzy narażonych na śmiertelne niebezpieczeństwo, planowany udział Ludowego Wojska Polskiego w radzieckiej agresji na Europę Zachodnią, Polscy piloci ćwiczą zrzucanie bomb jądrowych, budowa magazynów broni jądrowej w PRL, próby syntezy termojądrowej w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie – to wszystko w filmie dokumentalnym “Broń atomowa w PRL” – pilocie serialu “Tajemnice Układu Warszawskiego”.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.