Breakout i “Na drugim brzegu tęczy”

Opublikowano: 20.04.2019 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 13

Zgodnie z założeniem “Prawie Zdartej Płyty”, staramy się wyciągać z muzycznego strychu albumy, które od pewnego czasu mogą leżeć zakurzone. Z racji tego, że album, o którym jest mowa w trzecim odcinku, w przyszłym roku będzie obchodzić swoje pięćdziesiąte urodziny, postanowiliśmy o nim pogadać. Jak to mawiał klasyk: są plusy dodatnie i plusy ujemnie, ale o tym szerzej w odcinku. Nadstawiajcie uszy i miłego słuchania!

Źródła: PrawieZdartaPlyta.pl, YouTube.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o