Brak obecności koronawirusa w miejscach publicznych

Opublikowano: 04.08.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1771

Uczeni z Wielkiej Brytanii przeprowadzili badania, które pokazują, że wirus odpowiedzialny za pandemię COVID-19, nie jest aż tak wszędobylski. Po co więc ten globalny „koronazamordyzm”?

Już ponad rok temu pojawiały się ekspertyzy, z których wynikało, że większość sanitarnych restrykcji wcale nie była potrzebna i „odkażanie odkażania” było po prostu paranoją dla wytresowania społeczeństwa. Teraz pojawiły się wyniki kolejnego badania, w którym sprawdzono obecność koronawirusa w miejscach bardzo obleganych przez ludzi.

Konkretnie były to cztery główne stacje kolejowe w Anglii. Testy przeprowadzono dwa razy: w styczniu i czerwcu. Okazało się, że koronawirusa SARS-CoV-2, nie było zarówno na powierzchniach dotykanych przez wiele osób, jak i w pociągach oraz w powietrzu. Uczeni pobrali próbki z poręczy schodów ruchomych, automatów z biletami, ławek oraz z pociągów. Zbadali ponadto próbki powietrza na stacjach. Miejsca te nie były skażone koronawirusem.

Po raz kolejny trzeba więc zapytać: czy wszelkie paniczne ruchy rządów w związku z wariantem Delta, są aby na pewno adekwatne do zagrożenia? Czy taka narracja rzeczywiście ma racjonalne podstawy?

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Propaganda mainstremowa ogłosiła, że to wielki sukces nakazu maseczkowego i dezynfekcyjnego. Najmniejszego podejrzenia, że może mieć to związek np. z promieniami słonecznymi i wysokimi, letnimi temperaturami, lub zakończeniem „pandemii”. Gdyby badania takie wykonano za rok, powiedzieliby, że to sukces kampanii szczepień.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 17, średnia ocena: 4,71 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
beth
Użytkownik
beth

cóż gdzie indziej tzw.delta wśród uszczęśliwionych super eliksirem szaleje, ale o tym poniżej;
https://paradyzja.com/delta-w-massachusetts-wsrod-zaszczepionych/