Boris Johnson odchodzi. Podżegacze wojenni zostają

Opublikowano: 23.07.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 640

Niezatapialny – wydawać by się mogło – brytyjski premier Boris Johnson już niedługo odejdzie ze stanowiska. Mimo, że nic nie zapowiadało nadchodzącego kryzysu rządowego w Zjednoczonym Królestwie, 7 lipca brytyjski premier ogłosił, że odejdzie ze stanowiska, a jego następca powinien zostać wybrany przed konwencją Partii Konserwatywnej w październiku. Fala rezygnacji ze stanowisk ministerialnych była dość niespodziewana, a powody wydają się być naciągane. Czy wymiana premiera Zjednoczonego Królestwa to znak, że Wielka Brytania (i jej sojusznicy lub mocodawcy) zmieni wektor swojej polityki? A może to właśnie ustępujący premier chciał dokonać korekty wbrew sternikom światowej polityki? O tym w kolejnym odcinku cyklu “Dokąd Zmierzamy?” opowie mieszkający w Szkocji polski publicysta, Konrad Rękas.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.