Bojkot proszczepiennej propagandy

Opublikowano: 04.03.2015 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 534

Rzekomo kilka zaszczepionych osób zachorowało na odrę, więc trzeba wymuszać jeszcze więcej szczepień (żeby więcej osób zachorowało) – głosi psychopatyczna nazistowska propaganda, która od kilku tygodni jak ścieki zalewa korporacyjne media (zwane na zachodzie PRESSTYTUTKAMI).

Szczepić, szczepić, szczepić, bo kartele farmacji przygotowały 300 nowych trucizn zwanych szczepionkami, na których trzeba zarobić miliardy. Teraz pojawiają się plany zmuszania wszystkich ludzi do szczepień, także dorosłych, bo żadne ciało nie może pozostać bez iniekcyjnych toksyn, oczywiście poza ciałami tych, którzy wyprodukowali szczepionki i sieją tę propagandę. Pewnie będą szczepić nawet trupy, żeby je „chronić” przed mikrobami w grobach.

Skala medialnej propagandy i agresji wobec osób, które nie pozwalają okaleczać szczepieniami siebie ani swych dzieci, przybrała już tak monstrualne rozmiary, że tu zapewne nie chodzi tylko o pieniądze. To jest już otwarta wojna establishmentu karteli farmacji-mediów-polityków z całym społeczeństwem. Tu prawdopodobnie chodzi o usankcjonowane medyczne ludobójstwo, bo udowodniono, że szczepienia zabijają i masowo okaleczają, i im więcej ich się podaje, tym większa jest śmiertelność dzieci oraz dorosłych (dane demograficzne i rządowe raporty zgonów poszczepiennych). Natomiast rzekome choroby, przeciw którym się szczepi, albo są wirtualne albo w naszych czasach łagodne i łatwo uleczalne. Znacznie bardziej „opłacalne” jest widać wymordowanie milionów ludzi iniekcyjnymi truciznami, niż bombardowanie całych miast, tym bardziej, że ofiarom każe się płacić za własną zagładę wprost lub poprzez system podatkowy.

Myślę, że skuteczną obroną przed tym zalewem propagandowych ścieków jest ich całkowity bojkot, a więc rezygnacja z czytania i oglądania głównych mediów. Gdy spadnie liczba ich konsumentów, może fakirzy medialni zrozumieją, że społeczeństwo oczekuje od nich rzetelnych, obiektywnych informacji, a nie kłamstw i korporacyjnej propagandy.

Autorstwo: prof. Maria Dorota Majewska
Źródło: Wolna Polska

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
eLJot
Użytkownik

“Tu prawdopodobnie chodzi o usankcjonowane medyczne ludobójstwo, bo

udowodniono,

że szczepienia zabijają i masowo okaleczają, i im więcej ich się podaje, tym większa jest śmiertelność dzieci oraz dorosłych

(dane demograficzne i rządowe raporty zgonów poszczepiennych)”

Poproszę zatem o wyżej wymienione dowody oraz dane i rządowe raporty.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

To wszystko może być celowe ludobójcze działanie korporacji. Illuminati albo jeszcze inne mroczne siły pracują nad radykalnym zmniejszeniem populacji świata metodami „pokojowymi”, ponieważ do konwencjonalnej wojny na skalę światową już nie dojdzie z powodu arsenałów jądrowych. Wywoływanie epidemii np. nowotworów (trwająca obecnie) jest jedną z metod omamiania i uciszania wielkich mas społecznych, bo tylko wielkie ruchy społeczne i rewolucje mogłyby chociaż częściowo pozbawić władzy mordercze korporacyjne światowe finansjery… a nawet doprowadzić do upadku systemu kapitalistycznego świata.