Boję się o Polskę!

Opublikowano: 12.05.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 559

Politycy już wiedzą, że mogą zrobić CO TYLKO CHCĄ, a Polacy we wszystko im uwierzą, nawet gdy słyszą wierutne bzdury.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

Patrząc na tytuł i fotkę KOMENTATOR sieje defetyzm (zresztą nie tylko w tym filmie). Miast pisać o czymś pozytywnym, wskazywać fajnych ludzi z pomysłem na godne życie mimo warunków on już nie przemyca a wprowadza w czyn ideę STRACHU. Tej najbardziej destrukcyjnej emocji. Dlaczego mnie to nie dziwi (bez obrazy): autor już parę razy demonstrował katolickie sympatie. Ta bajka mówiąca o miłości ładuje do podświadomości strach (piekło za grzech a każdy jest grzeszny).
Powiem więcej – wielokrotnie widziałem w oczach Atora strach, ba czułem go (taki dar). Jeżeli sam autor chciałby podyskutować spokojnie o kościele katolickim przyjmę wyzwanie.
………..
Zresztą wyłuskiwanie i podawanie takich treści też swoje mówi o Wolnych Mediach.

Punkt Zero
Użytkownik

@Dgruzin
Każda historia, opowieść, teoria może budzić różne reakcje i emocję, po to jest nas tylu żeby wymieniać się poglądami. Większość ludzi nie myśli samodzielnie, więc tych co to robią nie możemy oceniać negatywnie tylko dlatego, że myślą inaczej niż my.
Każdy ma prawo być jaki jest, kwestia próbować mimo różnic jakoś się zrozumieć i zakończyć etap naszego samorozwoju opartego na strachu, krzywdzie itd.

Zgadzam się z Tobą, że wymyślanie czy interpretowanie różnych teorii może powodować lęk, a lęk to automatyczne wyłączenie uczuć wyższych i przejęcie kontroli przez małpi rozum, który widzi tylko ucieczkę. Sęk w tym, że bez analizy tego co myślą inni zawsze wrócimy w to samo miejsce. Myślę, że nadmiar informacji jest właśnie po to, żeby nasze zmęczone ja, skupiło się na ja, poznało ja, a gdy je pozna zrozumiało, że to nie ja tylko MY.