Blokowania promieni słonecznych za pomocą „kosmicznych baniek”

Opublikowano: 21.07.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1349

Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) promuje plan blokowania promieni słonecznych za pomocą „baniek kosmicznych”, rzekomo w celu zwalczania „zmian klimatu”. Blokowanie dopływu światła do naszej planety to główny spisek globalistów, w który jest zaangażowany Bill Gates.

https://www.youtube.com/watch?v=3tq1UhH91hI

Jeśli globalistom uda się zablokować lub zredukować docierające promienie słoneczne, to jak wpłynie to na ludzkość? To pytanie, którego niewykwalifikowani amerykańscy przywódcy polityczni nie zadają. Tymczasem Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) Klausa Schwaba i inne globalistyczne podmioty wydają się być zdeterminowane, aby zablokować Słońce.

Niepokojący film udostępniony przez WEF podaje, że ​​„naukowcy z MIT twierdzą, że »kosmiczne bańki« mogą pomóc odwrócić zmiany klimatyczne, odbijając ciepło Słońca z dala od Ziemi”. Film nazywa ten proces „geoinżynierią” i wyjaśnia, że ​​„Bańki byłyby produkowane w kosmosie przez roboty” i „Uformowałyby „strukturę” wielkości Brazylii”.

Jasne jest, że Słońce jest ważną częścią naszego ludzkiego życia na planecie. Przez całą historię ludzie wygrzewali się w dobroczynnych promieniach Słońca. Jednak globalistyczny Nowy Porządek Świata (NWO) wydaje się, iż chce zakończyć ten wpływ dający ludziom zdrowie, ciepło i radość.

Jak będą nas postrzegać przyszłe pokolenia, jeśli po prostu pozwolimy złowrogim oligarchom zablokować nasze piękne Słońce?

Na podstawie: Instagram.com/worldeconomicforum/
Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

7

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.