Blokery dojrzewania płciowego powodują obrzęk mózgu

Opublikowano: 30.07.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1494

Pacjenci zgłaszali zaburzenia widzenia, bóle głowy i wymioty. Inne skutki wywołane przez GnRH obejmowały wzrost ciśnienia krwi, obrzęk mózgu i neuropatię.

Urzędnicy amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) ostrzegają, że dzieci, które przyjmują blokery dojrzewania płciowego, mogą doświadczyć obrzęku mózgu i utraty wzroku, wśród innych niebezpiecznych reakcji na „leki”.

Wbrew twierdzeniom aktywistów transgenderyzmu, że blokery dojrzewania płciowego i terapia hormonalna są „w pełni odwracalne” i nie powodują niebezpiecznych skutków ubocznych, FDA ostrzega, że ​​blokery dojrzewania, znane jako hormon uwalniający gonadotropiny (GnRH), wykazują związek z guzem rzekomym mózgu (pseudotumor cerebri). Guz rzekomy mózgu zawiera objawy podobne do guza mózgu i został zidentyfikowany u sześciu dziewcząt w wieku od 5 do 12 lat.

Według raportu pacjenci zgłaszali objawy, w tym zaburzenia widzenia, bóle głowy i wymioty. Inne skutki wywołane przez GnRH obejmowały wzrost ciśnienia krwi, obrzęk mózgu i neuropatię. Rzecznik FDA powiedział, że organizacja ustaliła, że ​​należy dodać ostrzeżenie do wszystkich produktów agonistycznych GnRH zatwierdzonych dla dzieci.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: „Rebel News”
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.