Palestyna. Historia zanikania

Opublikowano: 29.03.2016 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 2

W mediach słyszymy tylko o zamachach, natomiast nie jest pokazywana cała seria różnych mechanizmów represji, z którymi na co dzień muszą żyć Palestyńczycy – mówiła Małgorzata Juszczak, była obserwatorka praw człowieka na Okupowanych Terytoriach Palestyńskich z ramienia EAPPI, autorka książki “Na Zachodnim Brzegu bez zmian”, podczas spotkania z cyklu “Czwartki Razem”, które poświęcone było sytuacji ludności palestyńskiej pod izraelską okupacją. Spotkanie poprowadził Przemysław Wielgosz, redaktor naczelny “Le Monde Diplomatique – edycja polska”.

Źródło: Wszechnica.org.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o