Błaszczak klęknął przy fladze UPA?

Opublikowano: 05.02.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1022

Ministerstwo Obrony Narodowej w żenujący sposób zaprzecza tej informacji, bo… flaga UPA znajdowała na murze, pod którym klęknął Błaszczak, trochę dalej.

Źródło: YouTube.com

5

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. wolny 05.02.2023 14:34

    Nie pamiętam tytułu filmu oglądanego na WM,ale wczesniej zrobił to PAD(złożył kwiaty,klękną,a następnie wstał i pochylił głowę )przed pomnikiem Bandery.Mógłbym powiedzieć ze przykład idzie od góry.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.