Błąd logowania jest już naprawiony

Opublikowano: 02.11.2023 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 1450

2 listopada testowałem wtyczkę Ultimate Members do WordPressa, by zwiększyć funkcjonalność portalu – miała umożliwić Wam wysyłanie sobie prywatnych wiadomości w ramach portalu, bez udziału poczty e-mailowej.

Niestety, wtyczka zepsuła link logowania i nawet po jej odinstalowaniu i usunięciu plików cache problem się nie rozwiązał. Dlatego musiałem przywrócić kopię serwera z godziny 5:30. Ponieważ na szczęście serwer nie padł i działał awaryjny link do logowania, tuż przed przywróceniem kopii serwera zrobiłem dodatkową kopię dzisiejszych nowości i komentarzy z bazy danych, i dlatego udało się je uratować.

Przepraszam za błąd techniczny (chciałem dobrze) i dziękuję dwóm osobom, które mnie o błędzie powiadomiły. Gdyby nie one, do teraz nie zdawałbym sobie sprawy, że coś jest nie tak.

Maurycy Hawranek
Admin WM


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.