Według biskupa obowiązkowa szczepionka będzie początkiem Apokalipsy

Opublikowano: 09.10.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2792

Biskup Athanasius Schneider jest przekonany, że jeśli ludzkości zostanie narzucona obowiązkowa szczepionka przeciwko COVID-19, która zostanie wytworzona z linii komórkowych pochodzących od abortowanych dzieci to „wtedy wkroczymy w czas Apokalipsy”.

Jednego chyba wszyscy jesteśmy już pewni. Pandemia COVID-19 to przede wszystkim wielka wojna psychologiczna. Pomijając już coraz zacieklejsze spory tych, którzy uważają, że to globalny problem zdrowotny i tych, sądzących, że wirus ten niczym niezwykłym się nie wyróżnia, skutki działań rządów całego świata są takie, że cała ludzka populacja staje się więźniem nowego światowego porządku. Potrzebny był tylko, jak to kiedyś zgrabnie ujął David Rockefeller Senior: „odpowiedni kryzys, aby ludzie to zaakceptowali”.

Kościół w tej kwestii również jest bardzo podzielony. Podczas gdy papież i wielu innych wysoko postawionych hierarchów nawołuje do jak najszybszego stworzenia darmowej dla wszystkich szczepionki oraz do zmiany systemu gospodarczego na bardziej altruistyczny, inni uważają, że to zmierza w stronę doktryny lucyferycznej.

Niezwykle mocny głos w tej sprawie zabrał właśnie biskup Schneider, który powiedział: „Może się mylę, ale mam podejrzenie, że częściowo ta sytuacja z Covidem powstała nie tylko po to, aby wprowadzić nową dyktaturę i kontrolę ludności, ale by w jakiś sposób zalegalizować aborcję na całym świecie – zabijanie nienarodzonych dzieci – tak, że planeta będzie współpracować w procesie zabijania dzieci poprzez szczepionkę, która powstaje na bazie elementów z poddanych aborcji dzieci. Szczepionka będzie narzucona i obligatoryjna – abyś nie mógł bez niej pracować, podróżować, chodzić do szkoły, zobowiązując całą populację do otrzymania szczepionki. Jedyną szczepionką będzie szczepionka z komórkami z abortowanych dzieci. Być może nie wprowadzą innych szczepionek i będą kłamać, mówiąc, że są one nieskuteczne, że jedyną skuteczną szczepionką będzie ta pozyskana z płodów. Nie twierdzę teraz, że tak się stanie, ale takie jest moje podejrzenie: wydaje mi się realistyczne, że to może nadejść. To jest dla mnie ostatni krok satanizmu: w ten sposób Szatan i ostatecznie masoński Rząd Światowy zobowiążą wszystkich, nawet Kościół, do przyjęcia aborcji. Dlatego też, jeśli to nastąpi, to musimy bardzo mocno się temu przeciwstawić. Musimy nawet zaakceptować to, że będziemy męczennikami”.

Zatem biskup Kościoła Katolickiego przyznaje, że działania związane z walką przeciwko COVID-19 prowadzą do Nowego Porządku Świata, w którym garstka tworząca Rząd Światowy zdominuje resztę ludzkości poprzez narzucenie jej nowych paradygmatów sprzecznych z naszym poczuciem wolności, własności i szczęścia. To bardzo mocny sygnał.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.