Biskup oszalał?

Opublikowano: 14.06.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 417

Morawiecki i Szumowski uznani za świętych ewangelistów.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. hashi 14.06.2020 22:43

  @jarekcda Przede wszystkim staliśmy się USraelską neokolonią o nazwie Polin, gdzie jako niewolnicy pracujemy za miskę ryżu, zgodnie z wolą świętego Matusza.
  Święty Łukasz był jeszcze lepszy tylko w tym roku zmniejszył PKB o -15% z powodu zamknięcia gospodarki, przyczynił się do tysięcy samobójstw i upadku małych firm.
  Dziura budżetowa w tym roku wzrosła o 200 mld PLN, a inflacja czyli spadek wartości pieniądza zamknął się na poziomie 9%. Cóż nam z zubożonej obrony terytorialnej kiedy 40 tys. żołnierzy wojsk amerykańskich za nasze pieniądze okupuje nasz kraj i czeka by zrabować nasze zasoby tytanu i ziem rzadkich na Mazurach. Te wszystkie 500+ 300+ na świnie, 13 emerytury nie pochodzą od pana Jowisz za darmo czy Jarka z kieszeni ale od innych polaków z powodu 15 nowych podatków. Największa zasługa PiS to zwolnienie amerykańskich korporacji z podatku i zamknięcie 12 kopalń węgla, oraz co najważniejsze import węgla z Kolumbii bo polski jest niekoszerny. A na deser zobowiązanie się do wypłacenia żydom roszczeń 447 na kwotę 330 mld $. I cóż nam po tych hołdach bohaterów skoro rząd PiS doprowadził do obrzydzenia nas na arenie międzynarodowej, z powodu narracji o polskich obozach śmierci i współpracy polaków z SS.

  Ja nie wiem Jarek czy jeszcze masz mózg skoro wypisujesz takie brednie, ale się nie bój nie długo przymusowa szczepionka i chip po którym szybko opuścisz ten padół łez.

 2. hashi 14.06.2020 22:57

  Dwaj zdrajcy, mordercy, szubrawcy i złodzieje zostali uznani za świętych ewangelistów i przyrównani do Chrystusa. I to z ust biskupa na Jasnej Górze. Takiego bluźnierstwa i herezji w historii świata jeszcze nie było.

 3. robi1906 15.06.2020 07:49

  Bluźnierstwem jest wyznawanie żydowskiej religii. Kościół jako instytucja, zawsze była, jest i będzie okupacyjna.
  Zresztą, Jasna Góra to nazwa słąwiańska a Czarna Madonna-żydowska, widzicie dysonans?.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.