Bill Gates zaproponował plan walki z kolejną pandemią

Opublikowano: 30.01.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2383

Założyciel firmy Microsoft i współprzewodniczący organizacji charytatywnej – Bill Gates – wezwał do przygotowania się do nowych pandemii i potraktowania ich tak poważnie, jak potencjalny konflikt zbrojny. To stwierdzenie zostało zawarte w corocznym komunikacie Fundacji Billa i Melindy Gatesów opublikowanym przez „The Seattle Times”.

Miliarder wyraził opinię, że świat musi podjąć poważne kroki, aby przygotować się na następną pandemię. Uznał za rozsądne zainwestowanie miliardów w rozwój nauki, testy i stworzenie globalnego systemu ostrzegania o nowych ogniskach chorób.

Zwrócił również uwagę na znaczenie utworzenia specjalnego „zespołu reagowania”. Czymś w rodzaju pandemicznej straży pożarnej. Podobnie jak strażacy, ci wysoko wykwalifikowani specjaliści muszą być gotowi do zareagowania na potencjalnie kryzysową sytuację, gdy tylko stanie się ona znana – wyjaśnił swój plan zwalczania takich zjawisk.

Gates zaznaczył, że w przypadku braku zagrożeń związanych z nową pandemią, członkowie takiego zespołu powinni skupić się na zwiększaniu swoich kompetencji. Zasugerował także, aby regularnie organizować dla nich ćwiczenia, takie jak te, przez które przechodzi wojsko.

Bill Gates i jego żona Melinda są właścicielami fundacji charytatywnej i co roku publikują komunikaty, które wskazują na osiągnięcia i plany organizacji na przyszłość. Fundacja Billa i Melindy Gatesów koncentruje się na zwalczaniu niebezpiecznych chorób w krajach rozwijających się, a także na różnych programach opieki zdrowotnej i edukacji w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. duchtesciowej 30.01.2021 20:37

  Rety… pluję sobie w ryj, że kiedyś kupiłem od tego ch*ja/oszusta – tego gniota windows :/

  *niepotrzebne skreślić.

 2. Murphy 30.01.2021 21:33

  Ja nigdy nie kupowałem, bo zwykle był on w cenie sprzętu. Jak bym miał kupować, to już od dawna bym siedział tylko na Linuxie (na którym i tak od lat już siedzę). 🙂

 3. kozik 30.01.2021 22:19

  “potraktowania ich tak poważnie, jak potencjalny konflikt zbrojny” Czyli sąd polowy i pluton egzekucyjny za zdradę.
  Warto by na tym tle oficjalnie potwierdzić, kto budował i finansował centrum badawcze w Wuhan.

 4. hashi 31.01.2021 01:21

  Każdy kto ma windowsa dołożył cegiełkę do plandemi. W sumie nie dało się bez bo był zawsze w cenie sprzętu, taki monopol globalny.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.