Bill Gates wydaje miliony na zwierzęta hodowlane GMO

Opublikowano: 07.01.2023 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3183

Poprzez program o nazwie UKAid miliarder i eugenik Bill Gates kieruje miliony do biedniejszych krajów, aby modyfikować genetycznie (GMO) żywy inwentarz.

Gates twierdzi, że jego wysiłki mają na celu pomóc większej liczbie zwierząt przetrwać, aby dzieci w Afryce i Azji Południowej miały większy dostęp do mięsa, nabiału i jaj. Prawda jest oczywiście taka, że Gates chce zniszczyć zwierzęta jadalne, przeprogramowując je genetycznie, czyniąc ich mięso, jaja i nabiał toksycznymi do spożycia przez ludzi.

Sam Gates nigdy nie zjadłby zwierzęcia GMO – takie rzeczy są tylko dla biednych ludzi. I wydaje dużo pieniędzy, aby tak się stało.

Gazeta „Exposé” spekuluje, że Gates próbuje również przejąć wszystkie źródła żywności dla najbiedniejszych na świecie, łącząc najnowszy program UKAid z programem „One Health” Petera Daszaka, Jeffreya Sachsa i Tony’ego Fauci z EcoHealth Alliance [firma opracowująca wirusa COVID-19]. One Health to program Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) oraz Davos (WEF), mający na celu umożliwienie globalnego zarządzania rolnictwem, w tym zarówno żywym inwentarzem, jak i roślinami, a także terenami, na których żyją dzikie zwierzęta.

Gates jest bezpośrednio zaangażowany w tę próbę przejęcia. W 2018 r. odwiedził Szkocję, gdzie ogłosił uruchomienie nowego globalnego programu „bezpieczeństwa żywnościowego”, który miejscowy profesor opisał w ten sposób: „[Chodzi] nie tylko o rolnictwo i systemy zaopatrzenia w żywność, ale także o politykę, zarządzanie, konflikty, zmiany środowiskowe – tak wiele różnych aspektów”.

Bill Gates uważa, że zwierzęta hodowlane potrzebują wzmocnienia za pomocą „szczepionek lub lepszej genetyki”. Oprócz chęci manipulowania kodem DNA zwierząt hodowlanych, Gates jest również zdecydowany wstrzykiwać im jeszcze więcej szczepionek, aby zapewnić im „lepszą genetykę”. Zdaniem Gatesa natura nie zapewniła zwierzętom hodowlanym należytego poziomu doskonałości genetycznej, jaki mogą osiągnąć dzięki farmaceutykom i manipulowaniu ich DNA.

Co się dzieje naprawdę w laboratoriach genetycznych na świecie: „Fundacja Gatesa współpracowała z DFID [brytyjskim Departamentem ds. Rozwoju Międzynarodowego] w wielu kwestiach” ogłosił Gates. „Wśród nich jest praca, którą wspólnie wykonujemy na zwierzętach gospodarskich, pomagając zwierzętom przetrwać poprzez szczepionki lub lepszą genetykę”.

W pewnym momencie Gates obiecał 40 milionów dolarów na stworzenie „super krowy”, która, jak mówi, może „położyć kres ubóstwu na świecie”. Różne źródła medialne podały, że próbował krzyżować bydło. Gates wtedy stwierdził „Zwierzęta są magiczne. Możesz sprzedać produkcję i to są pieniądze na czesne. Możesz utrzymać wydajność i to jest dywersyfikacja diety”.

Do tej pory Gates przeznaczył 182,4 miliona dolarów na program o nazwie Global Alliance for Livestock Veterinary Medicines (GALVmed), który ma na celu globalne szczepienie i modyfikację DNA żywego inwentarza.

Jednym z jaskrawych powodów, dla których wiemy, że to wszystko jest farsą, jest fakt, że Gates jednocześnie pozostaje zagorzałym zwolennikiem diet „opartych o rośliny”. Zainwestował w firmę Beyond Meat i od dłuższego czasu jest częścią „zielonego” programu redukującego spożywanie mięsa – a jednocześnie, jak nam powiedziano, opowiada się za większą konsumpcją mięsa wśród biednych ludzi.

Jedynym rodzajem mięsa, jakie Gates chce, by dotarło do biednych to skażone mięso. Na to właśnie idą te wszystkie pieniądze: niszczenie chemikaliami światowego żywego inwentarza, aby nie nadawał się już do spożycia przez zwykłego człowieka.

Autorstwo: Ethan Huff
Na podstawie: NYPost.com, WHO.int, Galvmed.org, Expose-News.com, Reuters.com
Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Napoleon 07.01.2023 12:06

    Ciekawe kiedy wezmą się w końcu za tych bogaczy na zachodzie …

  2. Fenix 07.01.2023 12:25

    Może tego G…. trzeba zmienić genetycznie, GMO szczepionka na bogaczy by znormalnieli! Gates wystarczy za te miliardy kupić i dać każdemu kozę w Afryce . Nie dość ze się rozmnoży, to i nakarmi ludzi . Wy i te organizacje do D…! tak wiecznie walczycie z głodem w Afryce ,że końca nie widać? Rzucacie tonącym kłody zamiast koła ratunkowego! Wtedy posyłamy siano,i to wystarczy.

  3. replikant3d 07.01.2023 17:56

    ,,Napoleon,, Dopiero wtedy kiedy zniknie pieniądz…czyli pewnie nigdy. ,,Fenix,, Dopóki pracuje dla globalistów to jest ,,nietykalny,, Dlatego jest taki bezczelny. W razie czego da dyla na Marsa lub księżyc i jak go dopadniesz? Ludzie są na tych obiektach od dawna.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.