Bill Gates snuje wizje o trzeciej dawce „szczepionki”

Opublikowano: 19.02.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2114

Szalony miliarder Bill Gates, w wywiadzie dla stacji telewizyjnej CBS rozważał swoje wizje dotyczące aplikowania „szczepionki przeciwko koronawirusowi”.

W programie „CBS Evening News” Gates mówi: „Trwa teraz dyskusja, czy potrzebujemy super wielkiego zaszczepienia populacji obecną szczepionką, czy potrzebujemy trzeciej dawki, a może potrzebujemy zmodyfikowania szczepionki?” Dodał też, że firmy farmaceutyczne w Stanach Zjednoczonych prowadzą prace nad “dostrojeniem” (tuning) obecnej szczepionki.

Gates, czwarty najbogatszy człowiek świata, obok swoich dotychczasowych obsesji: walki z tzw. globalnym ociepleniem, walki z „przeludnieniem planety” czy walki o zmuszenie ludzi do wegetarianizmu, skupia się teraz na „walce z Covid-19” poprzez wymuszenie wyszczepienia całej ludzkości eksperymentalnym preparatem.

Gates zabiera głos w sprawie szczepienia ludzkości, uważając się za specjalistę i mając sobie za nic np. zalecenia producenta szczepionek. Jeśli bowiem mielibyśmy brać na serio reżim szczepionkowy, to tak samo jak każde inny produkt, szczepionka podlega surowym wymaganiom zażywania i dawkowania, tak jak określił to producent. Koncern Pfizer, producent najczęściej aplikowanego eksperymentalnego preparatu reklamowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, twierdzi że wymagane są dwie dozy szczepionek, jednak Gates rozważa inną opcję.

Jest tylko kwestią czasu aby oligarchowie sprawujący faktyczną władzę na świecie, snując swoje wizje przebudowy świata i widząc w sumie niewielki opór społeczny, wprowadzili powszechny obowiązek systematycznego (np. co 6 miesięcy) szczepienia jakimkolwiek preparatem przygotowanym przez firmy farmaceutyczne, pod pretekstem jakiejkolwiek, wykreowanej przez media tzw. pandemii.

Dopuszczone do masowego stosowania eksperymentalne szczepionki są największym w historii ludzkości eksperymentem medycznym. Należy z całą stanowczością podkreślić i jak najczęściej powtarzać, że chodzi o eksperymentalne preparaty określane mianem „szczepionki przeciwko Covid-19”. Oferowane i propagowane szczepionki firm: Pfizer/BioNTech, Moderna oraz AstraZeneca, zostały opisane w dokumentach i zarejestrowane jako „próbne”, co w zastosowanym języku prawniczym oznacza dokładnie to samo: próbny, eksperymentalny preparat do medycznego zastosowania. Ten maskujący język wprowadzony został celowo i pomijając słowo “eksperymentalne” chodziło o zatarcie niewłaściwego wrażenia, że w rzeczywistości chodzi o preparat medyczny stworzony w pośpiechu, bez odpowiednich testów i z zastosowaniem zupełnie nowych, niesprawdzonych koncepcji naukowych, co może wiązać się z nieobliczalnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.)
Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: Bibula.com

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 14 , średnia ocena wartości wpisu: 4,07 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.