Bill Gates chce rozpylać smugi chemiczne

Opublikowano: 15.07.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1054

Bill Gates chce rozpylać chemikalia w atmosferze przy pomocy tysięcy chemikaliów. Informację podały mainstreamowe media, m.in. WP.pl.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,33 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Barney
Użytkownik
Barney

żeby nie zginęło:
https://youtu.be/1EW2uBCUA7M
BILA DO CIUPY! – PEŁNE PRZEMÓWIENIE SARY CUNIAL PRZED WŁOSKIM PARLAMENTEM – LEKTOR PL (DNI ŚFIRUSA4)

realista
Użytkownik

czasem mówią z sensem, ale czasem to już głupoty opowiadają… .. .

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Szczepi ubogich, karmi głodnych, chce ratować klimat, Rano otwieram klapę od kibelka , a tam też dzielny Bill, sprawdza czy jestem już Cow-id czy cow bez id na podstawie próbki porannego moczu. Ludzie po nim jadą coraz oficjalniej, a ten brnie w wywar ze wszech scenariuszy”teorii spiskowych” jakby nie zorientował się ,że został zdemaskowany… Trochę wydaje mi się to podejrzane, normalny człowiek już dałby sobie spokój z tą filantropią w obliczu tyłu oszczerstw. Zastanawiam się nad biblijną apokalipsa, znakiem bestii i teorią o antychryście, może w tym szaleństwie jest metoda.