11 września, NWO i Lucyferianie

Opublikowano: 03.12.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1006

https://www.youtube.com/watch?v=H8AXG_xy158

Bill Cooper prowadził własną audycje radiową, był autorem książki „Oto biały koń” w której ujawniał globalną elitę władzy. W dniu 5 listopada 2001 r., Zastępcy szeryfa hrabstwa Apache próbowali aresztować Coopera w jego domu w Eagar w Arizonie pod zarzutem zagrożenia ataku śmiercionośną bronią i zagrożeniem wynikającym z sporów z lokalnymi mieszkańcami. Po wymianie strzałów Cooper został zastrzelony.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o