11 września, NWO i Lucyferianie

Opublikowano: 03.12.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1325

https://www.youtube.com/watch?v=H8AXG_xy158

Bill Cooper prowadził własną audycje radiową, był autorem książki „Oto biały koń” w której ujawniał globalną elitę władzy. W dniu 5 listopada 2001 r., Zastępcy szeryfa hrabstwa Apache próbowali aresztować Coopera w jego domu w Eagar w Arizonie pod zarzutem zagrożenia ataku śmiercionośną bronią i zagrożeniem wynikającym z sporów z lokalnymi mieszkańcami. Po wymianie strzałów Cooper został zastrzelony.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o