Bill Clinton zlecił śledztwo w Strefie 51

Opublikowano: 23.06.2022 | Kategorie: Paranauka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1052

Były prezydent USA Bill Clinton ujawnił w wieczornym talk-show, że za czasów swojej prezydentury zlecił personelowi federalnemu śledztwo w Strefie 51. Służby oficjalnie szukały tam dowodów na istnienie istot pozaziemskich i statków kosmicznych.

Trudno ocenić czy był to jedynie żart, jednak wiele wskazuje na to, że zmowa milczenia zaczyna ustępować. Warto przypomnieć tu niedawne przesłuchanie w Kongresie Stanów Zjednoczonych, które omawiało kwestie UFO, uznając je za poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa tego kraju. Przypadek Clintona daje domyślenia, ponieważ w przeszłości zadawano mu już pytania dotyczące UFO i zazwyczaj wykręcał się od odpowiedzi.

W tym wypadku wydawał się jednak aż nader szczery: „dołożyliśmy wszelkich starań, aby dowiedzieć się wszystkiego o Roswell. [Nawet] wysłaliśmy ludzi do Strefy 51, aby upewnić się, że nie ma tam kosmitów”.

Bill Clinton ujawnił, że sam zlecił śledztwo w Strefie 51, a jego częścią był doradca prezydenta i ufolog amator John Podesta. Osobą, która przeprowadziła to śledztwo, był doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Sandy Berger. Ten sam polityk, który został później skazany za nieautoryzowane usunięcie tajnych dokumentów w 2003 roku z archiwów narodowych czytelni Kongresu.

Tym mniej pewnie brzmią słowa Clintona który poinformował, że śledztwo Bergera nie znalazło dowodów na istnienie istot pozaziemskich w Strefie 51. Czy były prezydent podzielił się prawdziwym obrazem śledztwa?

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl

5

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.