Biedronka nas oszukuje!

Opublikowano: 17.08.2022 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 947

Urząd ochrony konsumenta i konkurencji kolejny raz stawia zarzuty Biedronce i grozi jej bardzo wysoką karą finansową. Ile razy biedronka dostała kare od UOKiK? Jak wysoką kare za tarcze antyinflacyjną biedronki dostanie sklep? Jak biedronka oszukiwała klientów w trakcie promocji?


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 17.08.2022 16:51

    Wszystkie dyskonty kantują. jedne bardziej, inne mniej ale wszystkie. Mają to w modelu biznesowym. Nic nowego….

  2. Szwęda 17.08.2022 21:45

    Wszystko niepolskie won z Polski!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.