Bidenowie obłowią się na szczepionkach na małpią ospę

Opublikowano: 29.05.2022 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1517

Jak można się spodziewać, obecny lokator Białego Domu ma zamiar zgarnąć mnóstwo pieniędzy z opracowywanych obecnie nowych „szczepionek” przeciwko małpiej ospie.

Wiemy już, że Penn Biden Center, globalistyczny think tank działający przy Szpitalu Uniwersytetu Pensylwanii, otrzymuje mnóstwo pieniędzy, aby z prędkością nadświetlną stworzyć kolejną falę plandemicznych zastrzyków. I jak sama nazwa wskazuje, Penn Biden Center jest bezpośrednio powiązany z rodziną Bidenów.

Patrick Howley powiedział Owenowi Shroyerowi podczas niedawnej transmisji na żywo programu „War Room”, że kompleks farmaceutyczno-przemysłowy przygotowuje rodzinę Bidenów do czerpania dużych zysków z histerii małpiej ospy, które właśnie ma miejsce. „Uniwersytet Pensylwanii, który jest siedzibą think tanku Joe Bidena – Penn Biden Center – i który finansował Joe Bidena w okresie poprzedzającym jego start w wyborach prezydenckich, otrzymał dotację z firmy Bavarian Nordic w celu przeprowadzenia badań klinicznych nad szczepionką przeciwko małpiej ospie” – czytamy w artykule Howleya opublikowanym w „National File”. „Uniwersytet, na którym pracuje Joe Biden, skorzystał na wsparciu firmy Bavarian Nordic w celu opracowania szczepionki przeciwko ospie MVA-BN”.

Nawiasem mówiąc, Penn Biden Center jest finansowana z ogólnych funduszy UPenn. Testowana tam szczepionka MVA-BN jest znana w Stanach Zjednoczonych jako szczepionka przeciwko małpiej ospie. Dokument z 2014 roku ujawnił ponadto, że UPenn jest dotowana bezpośrednio przez firmę Bavarian Nordic, która otrzymała 100 milionów dolarów z funduszy amerykańskich podatników dzięki Tony’emu Fauciemu.

Biden podobno dołączył do UPenn w 2017 roku, rok po opuszczeniu stanowiska wiceprezydenta. Wygląda na to, że oszustwo związane z małpią ospą zostało wymyślone w czasach, gdy ówczesny prezydent Donald Trump wyolbrzymiał zagrożenie koronawirusa i w ramach operacji „Warp Speed” forsował fałszywe „szczepionki” antycovidowe. Teraz Biden przejął pałeczkę nad Plandemią 2.0, która będzie zawierać własny zestaw oszukańczych szczepionek i prawdopodobnie wiele z tych samych uciążliwych ograniczeń, które wprowadzono w przypadku COVID-19.

UPenn również zarobiło mnóstwo pieniędzy na programie COVID-19. Uczelnia otrzymywała opłaty licencyjne od firmy BioNTech, partnera firmy Pfizer w zakresie iniekcji. Im więcej zastrzyków sprzedaje Pfizer-BioNTech, tym więcej pieniędzy zarabia szkoła. Jeśli Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) pod przewodnictwem Bidena wyda pełną zgodę na stosowanie zastrzyków zgodnie z oczekiwaniami, zarówno UPenn, jak i Biden zgarną jeszcze więcej pieniędzy. Dzieje się tak dzięki umowie, którą UPenn zawarło w 2018 roku, kiedy Biden pracował na uczelni. Według dokumentów finansowych uzyskanych przez File, Penn Biden Center otrzymuje regularne „płatności milowe” ze sprzedaży zastrzyków Pfizer-BioNTech, a także z każdej nowej aprobaty FDA dla nich.

Należy również zauważyć, że UPenn jest ściśle powiązana z komunistycznymi Chinami, podobnie jak cała rodzina Bidenów. „Joe Biden może powrócić do Centrum Bidena w Penn po zakończeniu swojej prezydentury, dzięki czemu może osobiście czerpać zyski ze szczepionek, które promuje” – wyjaśnia Howley. „Pfizer-BioNTech stara się o nowe pozwolenie na szczepionkę dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat”. „Pod nadzorem Amy Gutmann, szefowej UPenn, do funduszy uniwersytetu wpłynęły ogromne sumy pieniędzy, które najwyraźniej zostały przeznaczone na import studentów z całego świata, w tym z Chińskiej Republiki Ludowej”. Należy o tym pamiętać, kiedy szczepionki przeciwko małpiej ospie zaczną być wciskane tak samo, jak szczepionki przeciwko wirusowi COVID-19.

Autorstwo: Ethan Huff
Na podstawie: InfoWars.com, NaturalNews.com, NationalFile.com
Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: WolneMedia.net

13

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.