Biden w Europie

Opublikowano: 17.06.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 291

Kazimierz Gajowy mówi, że Libańczycy nie interesują się zbytnio tournée Joe Bidena po Europie. Co najwyżej z zaciekawieniem oczekują środowego spotkania prezydenta USA z Władimirem Putinem, prezydentem Rosji. Natomiast mieszkańcy Ukrainy inaczej spoglądają na działania administracji Białego Domu, jak mówi nasz korespondent Paweł Bobołowicz. Ukraina widzi szanse dla siebie po wspomnianym spotkaniu dwóch głów mocarstw. Nasz korespondent na Ukrainie mówi również o hipokryzji niemieckich władz. Chodzi o budowę rurociągu Nord Stream 2 a sprawy ukraińskiej. Tomasz Wybranowski zaś przedstawia spojrzenie Irlandczyków na nową politykę Stanów Zjednoczonych względem Europy. W porannym programie Radia Wnet Jan Bogatko przedstawia również spojrzenie Niemców na przyjazd do Europy Bidena.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o