Biden powiedział pomyłkowo, że ma raka

Opublikowano: 21.07.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1049

Prezydent USA Joe Biden powiedział w środę, że ma raka – pisze „New York Post”, komentując, że to kolejna gafa lub oszałamiający komunikat dot. stanu zdrowia. Amerykańska głowa państwa podczas przemówienia na temat globalnego ocieplenia w Massachusetts zwróciła uwagę na konsekwencje zdrowotne w wyniku emisji dwutlenku węgla z rafinerii ropy naftowej w pobliżu jego rodzinnego domu w Claymont.

Biden w czasie przemówienia w Massachusetts zwrócił uwagę na negatywne skutki zdrowotne powstałe w wyniku emisji CO2 z rafinerii ropy naftowej w pobliżu jego rodzinnego domu w Claymont na wschodzie USA.

„Dlatego ja i tak wiele innych ludzi, z którymi dorastałem, ma raka i dlatego przez najdłuższy czas Delaware miał najwyższy wskaźnik zachorowań na raka w kraju” – powiedział w środę Biden. Amerykański prezydent przemawiał w pobliżu dawnej elektrowni węglowej, która jest przekształcana w celu wspierania morskich farm wiatrowych.

Jak pisze „New York Post”, 79-letni Biden jest najstarszym w historii prezydentem USA, a jego sprawność umysłowa jest często przedmiotem debaty publicznej.

Biały Dom wycofał oświadczenie prezydenta USA Joe Bidena uczynione podczas przemówienia w Massachusetts. Pan Biden omawiał skutki emisji z rafinerii ropy naftowej, kiedy wskazał, że ma raka. Biały Dom wyjaśnił, że prezydent miał „nieczerniakowego” raka skóry przed objęciem urzędu w zeszłym roku i został on usunięty.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

16

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.