Białe Hełmy przewożą substancje trujące do Idlibu

Opublikowano: 26.10.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2395

Terroryści wraz z członkami organizacji Białe Hełmy przewieźli substancje trujące z Dżisr asz-Szughur do Khirbet Amud w prowincji Idlib – podaje libańska stacja telewizyjna Al-Majadin, powołując się na dobrze poinformowane źródło w Dżisr asz-Szughur.

Kanał nie precyzuje, jakie właściwie substancje i w jakim celu zostały przewiezione do Khirbet Amud.

Pod koniec września zastępca szefa MSZ Rosji Siergiej Wierszynin oświadczył, że „terroryści w Idlibie z pomocą swoich pseudohumanitarnych wspólników z Białych Hełmów przygotowują nowe akcje inscenizujące ataki z użyciem broni chemicznej”.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.