Bezrobotni pojadą za darmo?

Opublikowano: 05.03.2019 | Kategorie: Gospodarka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1454

Białostocki radny PiS chce, by bezrobotni mieszkańcy miasta poruszali się komunikacją miejską bez opłat.

Wprowadzenie takich darmowych przejazdów stymulowałoby wzrost zatrudnienia. Osoby poszukujące pracy mogłyby za darmo dojechać na ewentualne rozmowy kwalifikacyjne – argumentuje Henryk Dębowski z PiS. Złożył właśnie interpelację do władz miasta, w której prosi o wprowadzenie darmowych przejazdów dla osób pozostających bez zatrudnienia.

To kolejna grupa mieszkańców, której chce ulżyć miejscowy PiS. Wcześniej głosowany miał być wniosek o darmowej komunikacji dla uczniów szkół średnich. Większościowa Koalicja Obywatelska niespodziewanie zdjęła go jednak z programu sesji.

Zdjęcie: I.Blu (CC0)
Źródło: NowyObywatel.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Kierownik zamieszania
Użytkownik
Kierownik zamieszania

Czas się zwolnić z pracy, bo ponoszę za to karę…
Chyba warto być bezrobotnym, bo same benefity z tego powodu są.

Radek
Użytkownik
Radek

No a jak… świetny pomysł. Zrobimy “kartę bezrobotnego”. Do wyrobienia trzeba będzie mieć aktualne zaświadczenie z Urzędu Pracy które będzie wydawane z jedyne 12PLN, ale bezrobotni, którzy udowodnią, że ich nie stać na opłatę będą mogli decyzją urzędu być z niej zwolnieni. Karta będzie ważna 6 miesięcy od daty wydania. Zawsze trochę więcej urzędników się zatrudni i przeje kasę społeczeństwa.
A ktoś mówi, że PIS to prawica….

jasoncruzoe
Użytkownik
jasoncruzoe

Rodzina:
siostra 1: żyje z mopsu
siostra 2: żyje z mopsu
siostra 3: pracuje na czarno
brat: komornik na karku uciekła za granicę
siostra 4: pracuje na umowie o pracę
4:1 przykład z autopsji