Bez duchownych podczas obchodów rocznicy 11 września

Opublikowano: 02.09.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 556

STANY ZJEDNOCZONE. Burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg wprowadził zasadę “religijnej sterylności” w Strefie 0 podczas obchodów 10. rocznicy zamachów z 11 września 2001 roku. Obchody będą miały charakter świecki, nie wezmą w nich udziału duchowni żadnego z wyznań.

Decyzja burmistrza spotkała się z krytyką liderów środowisk konserwatywnych i religijnych. Burmistrz poinformował jednak, że nie zmieni swojej decyzji.

Opracowanie: Bartosz Machalica
Źródło: Lewica


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. siwydym 02.09.2011 11:18

    Proponuje zapoznac sie z informacjami na http://www.AE911Truth.org o tym co naprawde mialo miejsce 11.09.2001. Interesujacy jest 15 min. film pt. “Solving the Mystery of WTC 7” o tym jak wysadzono w powietrze budynek WTC 7 . Moze kiedys “narody telewizyjne” zrozumieja, ze to co sie naprawde stalo 11.09.2011 to byly jedne wielkie jaja. Pozdrawiam.

  2. falcon_millenium 02.09.2011 15:41

    Wielu już wie co się tam wydarzyło. Tylko głupiec wierzy politykom. Polityka jak sama nazwa wskazuje to demagogia i obłudna taktyka zdobywania ludzkich serc..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.