Betonowe zapory antyczołgowe przebrane za prezenty

Opublikowano: 05.12.2017 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 560

Europa Zachodnia przekształca się na naszych oczach i nie są to zmiany korzystne. Postępująca islamizacja starego kontynentu wymusza zmiany stylu życia dawnych jego mieszkańców. Najlepszym tego dowodem jest sposób w jaki wpłynęło to na wieloletnie tradycje takie jak słynne europejskie jarmarki bożonarodzeniowe.

W niektórych miejscach, jak francuski Lyon, po prostu odwołano tegoroczne jarmarki. Również w Paryżu zrezygnowano ze zwyczajowego jarmarku, który od wielu lat był organizowany na Polach Elizejskich. Oficjalnie poinformowano, że zwyczajowego targu nie będzie, ale bynajmniej nie z powodu problemów z zapewnieniem bezpieczeństwa kupującym, tylko rozpoczęto wmawianie ludziom, że jarmark bożonarodzeniowy w Paryżu nie ma sensu, ponieważ sprzedaje się tam produkty wytworzone w Chinach, które mają bardzo niską jakość.

Co ciekawe niektórzy naprawdę wierzą w to, że nie chodzi o takie kwestie jak zabłąkane ciężarówki, które ostatnio mają zwyczaj wjeżdżać w ludzi. Najbardziej spektakularnym tego przykładem było to co stało się w Nicei, gdzie rok temu, islamski terrorysta rozjechał ponad 87 osób. Równie tragicznie zakończył się atak ukradzionym polskim tirem, który przeprowadził inny islamista, w zeszłym roku w Berlinie. Wtedy zginęło 12 osób i ucierpieli właśnie ludzie, którzy udali się na jeden z tradycyjnych berlińskich jarmarków.

Wjeżdżanie samochodami w tłum stało się ostatnio plagą Europy. Władze są świadome tych niebezpieczeństw i w miejscach, w których bożonarodzeniowe jarmarki jednak się odbędą, można zaobserwować nową świecką tradycją. Pojawiają się umocnienia, które wyglądają tak jakby rzeczywiście na terenie zachodnich miast odbywała się jakaś regularna wojna. Na targach przechadzają się też często żołnierze i policjanci w pełnym rynsztunku i z bronią automatyczną gotową do strzału.

Na wjeździe i wyjeździe w większości takich jarmarków montuje się obecnie betonowe bariery antyczołgowe. Złośliwi nazywają je “Merkel Lego”. W niektórych miejscach są one dekorowane tak, żeby przypominały prezenty pod choinką. Blokady te mają za zadanie uniemożliwienie wjechania rozpędzonemu pojazdowi w tłum, w celu zabicia jak największej ilości osób robiących zakupy w takim miejscu. Ich skuteczność można zobaczyć na poniższym krótkim filmie.

Islamska mniejszość w Europie doprowadziła do tego, że nasze tradycje są wypierane. Dzieje się to na płaszczyźnie obyczajowej i politycznej, poprzez szaleństwo politycznej poprawności, ale też poprzez zastraszenie podbijanych społeczeństw. To właśnie dlatego na początku nie wolno było mówić o Bożym Narodzeniu i wymyślono na te potrzeby termin “zimowe wakacje”.

Potem za cel wzięto choinki, które nie podobają się muzułmanom, a teraz dochodzi do tego, że stworzono zagrożenia, które zniechęcają ludzi w ogóle do uczestniczenia w imprezach bożonarodzeniowych organizowanych od wielu lat lat w centrach dużych europejskich miast. Po prostu stały się one ryzykowne, bo dżihadyści podbijający Europę nie ukrywają, że przed Bożym Narodzeniem planują, zamordowanie jak największej ilości chrześcijan. Miejmy nadzieje, że na froncie wojny religijnej nie będą ginąć kolejni niewinni ludzie.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. luzak1977 05.12.2017 17:20

    “Wjeżdżanie samochodami w tłum stało się ostatnio plagą Europy. Władze są świadome tych niebezpieczeństw…” – nie napisali, że tak zwane “władze” uczestniczą w tym matrixie.

  2. replikant3d 05.12.2017 19:30

    i co to da? niedługo to nie pojazdy będą używane do tego ale drony np. z ładunkiem wybuchowym. I taki ,,klocek ,,nic nie pomoże.

  3. Aida 06.12.2017 11:18

    Albo sobie taki zamachowiec-samobójca wniesie ładunek pod ubraniem i się wysadzi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.