Benito de Soto ostatni pirat!

Opublikowano: 13.03.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 909

Piractwo narodziło się na nowo, ale ostatnim prawdziwym piratem mórz i oceanów był Benito de Soto. Bardzo intrygująca i bezwzględna osobistość.
Posiadał nieocenioną i wyszkoloną bandę piratów i statek, któremu nadał dosyć tajemnicze imię – “Ponury Żart”. Nazwa statku bezwzględnie wiązała się z taktyką zdobywania innych statków przez “Benito de Soto”. Kim był Benito, gdzie się urodził i ile wynosi dzisiaj jego ukryty łup składający się w szczególności ze złota i drogocennych kamieni? Wielu badaczy zastanawia się, czy Brnito praktykował Czarną Magię Rytualną. Współczesne badania potwierdzają, że atakował w nocy, według ustalonych koniunkcji planet i ruchów ciał niebieskich. O jego losie i jednej z potyczek w naszym dzisiejszym filmie. Serdecznie zapraszamy do oglądania i pozostawienia merytorycznego komentarza.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.