Belgia uruchomi kampanię zniechęcającą imigrantów

Opublikowano: 20.04.2019 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 439

Belgijska sekretarz stanu ds. azylu i migracji Maggie De Block poinformowała o uruchomieniu na Facebooku kampanii mającej na celu wyperswadowanie uchodźcom z Palestyny i Maroka przeprowadzki do Belgii. Wychodźcy z obydwu tych krajów dosłownie zawaliły belgijskie władze wnioskami o udzielenie azylu.

„Ta kampania będzie skoncentrowana na określonych grupach, takich jak Palestyńczycy i Marokańczycy. Mowa o najszerzej zakrojonej kampanii tego typu, jaka miała miejsce w Belgii” – powiedziała dziennikarzom De Block.

Według jej słów uchodźcy są często przekonani, że „wystarczy im zapukać do drzwi i zostaną wpuszczeni, a w rzeczywistości ich szanse są bardzo niewielkie”. „I to stwarza presję na nasze służby i nasz system azylowy” – powiedziała belgijska minister.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.