Będzie płacz i zgrzytanie zębów

Opublikowano: 16.05.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2947

Polacy nadzwyczajnie łatwo dają się ogłupić i kupić własnymi pieniędzmi. Kaczyński powiedział, że to nie on (PiS) da pieniądze na 800+, tylko ludzie będą ciężko pracować, by rząd mógł im zabrać pieniądze i potem oddać ochłapy, a ludzie oszaleli z radości.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. LichoNiespi 16.05.2023 12:59

  Co tam duzo gadac….Ja podzielilem narod na Polakow okolo20% i na polaczkow 80%. ….polaczki majom to na co zaslugujom….

 2. LichoNiespi 16.05.2023 13:01

  …..polaczki juz dawno ustawili sie w kolejce do lazni z widokiem na komin….

 3. LichoNiespi 16.05.2023 13:05

  ….jedni glosujom za PISem / agenda zydowsko-amerykanska/…. inni glosujom za PO / agenda niemiecko-unijna/….a nikt nie glosuje za Polskom…a tych 20% to som oddolne struktury bez znaczenia…a tu trzeba jednej silnej struktury

 4. akami 16.05.2023 16:36

  Od dawna mówię, że głosowanie na jakąkolwiek partie, która jest w sondażach mija się z celem. To jest kontrolowana agenda.Mam na mysli partię Konfabulację. Po pierwsze nie znacie tych ludzi i ich rodzinnych korzeni. Oni sami specjalnie się nie chwalą. Zastanawia natomiast to, że są cały czas na “stand bayu” Taki Posak np już od pryszczaka był pokazywany w reżimowej TV. Taniec z jajami, itp. I nikogo to nie zastanawia? Podobnie teraz, co by się nie działo, radio zet, TV otwarte są dla kilku “opozycjonistów” Moja ocena jest taka tej Konfabulacji: To jest kolejna wydmuszka, po Cookis15. Zasada jest prosta, należy dać niezadowolonym zjadaczom chleba, gojom, złudzenie, że ktoś za nich walczy, aby przypadkiem nie powstała rzeczywista siła zdolna złamać system chazarskeigo monopolu na włądzę i opresji społeczeństw. Tak więc nie macie mediów. macie Internet, który już jest pod obserwacją i podobnie jak agentura przed wrzesniem 39, tak i teraz juz są sporządzane listy “ruskich agentów” i szykowane są ustawy które mają linczować zwykłych ludzi i odbierać im majątki. Jaka jest jedyna nadzieja? Walczyć wykorzystując system. Ja upatruję jedyną nadzieję w stworzeniu własnej korporacji, która będzie wykorzystywała luki prawne tworzone dla korporacji. Zrzeszy prawdziwych Polaków oddanych Polsce, wewnętrznie korporacja będzie dążyła do całkowitej niepodległości. Aby to osiągnąć należy uzyskać stopniowo poszczególne etapy rozwoju korporacji. 1. Posiadanie terytorium, czyli jak największego obszaru ziemi, ulokowanego w miejscu strategicznym energetycznie. 2. Stworzenie rdzenia produkcyjnego niezależnego rynkowo (high tech, klientem rynek zagraniczny BRICS) 3. Utworzenie własnego szkolnictwa i utworzenie jak największej ilości środków produkcji żywności i energi. 4. Utworzenie własnych wewnętrznych zasad w korporacji na wzór państwowych (duplex, np niezalezny pieniądz i niezależne prawodawstwo. 5. Utworzenie służb porządkowych na wzór policyjnych. 6 Uzbrojenie w legalna broń palną wszystkich dorosłych członków korporacji. 7. Lobbing społeczny aby poszerzać krąg oddziaływania lokalnego tak by w referendach poszczególne obszary tzw “Polski” decydowały się na dołłączenie do prawdziwego nowego polskiego obszaru, niezależnego od chazarskiego nowotworu. 8. System gospodarki komplementarnej na obszarze korporacji, tak by społeczność nie konkurowała, lecz efektem synergi budowała razem nowy system gospodarczy.
  9. Tylko na zewnątrz korporacja stosowała by zasady używane na aktualnym rybnku gospodarczym. 10. Silna reprezentacja prawna 11. Drenaż intelektualny starych struktur.
  Myślę,że punkt 11 zostałby osiągnięty mimowolnie, gdy ludzie zauważą, że można żyć normalnie, uśmiechać się do siebie nawzajem, nie było by złodziejstwa, ponieważ: 12. Komplementarny udział w bogactwie społeczności wg systemu partycypacji i zaangażowania w rozwój społeczności, czyli np społeczność posiadała by pewien zasób dóbr wspólnych, produktów, przedmiotów i usług, np dóbr luksusowych. Zaspokajało by to potrzeby wyższego rzędu i nie powodowało dzisiejszych absurdów znanych tylko w obecnej gospodarce konkurencyjnej do wewnątrz, czyli np. ktoś kupuje kampera by używać go 14 dni w roku, itp Społeczeństwo można zbudować od zera. Niestety potrzebny jest katalizator w postaci osoby zamożnej, która pochłoneła by tę wizję, zakupiła duże obszary ziemi i skoncentrowała wokół siebie ludzi dobrej woli, pragnących zbudowania i życia w społeczeństwie ludzi sobie podobnych, ludzi dobrych, uczciwych, pracowitych, zdolnych i przedsiębiorczych.

 5. Fenix 17.05.2023 07:30

  @ akami ,6″ Uzbrojenie w legalna broń palną wszystkich dorosłych członków korporacji.” A to po co ? Czy to jest potrzebne ludziom , ” pragnących zbudowania i życia w społeczeństwie ludzi sobie podobnych, ludzi dobrych, uczciwych, pracowitych, zdolnych i przedsiębiorczych. ” Bez sensu . Człowiek samostanowiący o sobie , nie potrzebuje broni , potrzebuje wybranego przez siebie prawa , to prawo go chroni! I nie potrzeba ludzi zamożnych do kupna ziemi . Dzierżawa nieodpłatna wystarczy , by gospodarować siać i zbierać , wzajemnie się wspierać , z wymiany dóbr wytworzonych, nadwyżki darować tym mniej zaradnym .Prawo ludzi wyznacza ich rozwój, ich celem dobrobyt każdego.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.